Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha társkeresőre a rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőre a rólam készült legjobb fotókat töltöttem fel, akkor élőben csúnyább vagyok és csalódást fogok okozni?

Figyelt kérdés
dec. 15. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, attól függ ki hogyan gondolja, érzi.
dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen képet senkiről nem fogsz találni társkeresőn. vagyis igen de mindenki olyat tölt fel amiről azt gondolja az a legjobb
dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szerekesztve/filterezve a kép akkor nem lehet gond.
dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

IGEN! Rengetegen elkövetik ezt a hibát, ne ess te is bele!

Amúgy fordítsd meg a dolgot: te fordítva hogy reagálnál, ha az akit vársz 8 pontos, de amikor megjelenik akkor csak 4-5?

A másik fél első reakciója csalódottság érzés, amit egy profi is nehezen tud visszahúzni. Olyan képet rakj fel ami a lehető legjobban hasonlít arra akivel a másik találkozni fog (sőt a profik direkt kicsit rosszabb képet raknak fel). Ne felejtsd el, hogy neked nem egy profilt, nem egy fényképet kell "eladnod" hanem saját magadat!!! Ha az átlagos kép alapján nem akar veled valaki találkozni, akkor úgyse tudnál mit csinálni az élő találkozón, nem csinálsz belőle kémiát.

dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

én élőben vagyok vállalható, fotó arcom viszont eszméletlenül ronda, fotó level 0, live 7


hidd el jobb az hogy életben mondjuk kicsit rosszabbul nézel ki mint az hogy egyáltalán esélyt sem kapsz.

dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha becsapod a másikat és rosszabbul nézel ki élőben akkor nem esélyt kapsz, hanem egy újabb kudarcélményt.
dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is élőben sokkal jobban nézek ki,mint fotókon,egyszerűen van ilyen,h vki nem fotogén,de ennek ellnére,amikor rá voltam kattanva az egyik társkereső oldalra,nagyon sok randim v.Az a helyzet,h én általában nem okoztam csalódást,de én párszor ledöbbentem,mennyire köze nem v egyes pasik fotóinak a valósághoz-az ilyet jól le is koptattam,és persze még nekik állt feljebb!:/
jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!