Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek hív el randira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hív el randira, ha utána eltűnik és órák múlva válaszol?

Figyelt kérdés
Mi értelme van ennek? Ráadásul ő írt rám, folyamatosan bókol meg kedveskedik. Szóba került a találkozás , de eltűnik órákra. Ha meg nem tetszem neki, minek bókol és ír rám? Csomó nőt lájkolgat és követ közösségi oldalakon. Hogyan kell kitűnni a többi nő közül üzenetben, hogy eljussak a randiig?

dec. 20. 15:44
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy a legtöbb idejét rám szentelje. Viszont szerintem az ismerkedési fázis elején fontos, hogy a pasi teperjen és akarja a dolgot, mert ha már most így áll hozzá később sem lesz jobb..

Akármelyik férfinél aki így állt hozzá, abból sosem lett semmi

dec. 20. 16:05
 12/37 anonim ***** válasza:
86%
Párom nem tepert értem csak szimplán ment minden ahogy kellett volna valahogy egyikünk sem tepert a másikért csak úgy alakult, hogy mi ketten együtt lettünk mert végre elért ahhoz a fázishoz , hogy neki komoly kapcsolat kell . Amúgy azt vettem észre, hogy inkább az egész arról szól, hogy a férfiban mennyire van meg az az érzés, hogy képes megállapodni
dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne írj rá amíg ő nem jelentkezik. Aztán nem tudom milyen stílusban szoktatok beszélgetni de azt azért meg lehet mondani, hogy beszélgetés közben ne tűnjön el illetve ha van valami feldobva mint most a találka akkor szóljon már hozzá mert ugye nem kötelező ha nem akar csak akkor mondja meg. Mégsem várhatja el, hogy erre várj egész nap. Vagy akkor te fejezd be vele, mond meg, hogy neked ez így nem jó, ha nem mutat érdeklődést akkor ne húzza az agyadat, idődet és te sem fogod az övét.
dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

#13 Igen, nem tervezem dupla üzenetekkel bombázni, majd ha válaszol írok neki.

Csak kicsit idegesítő, hogy én várom a találkát , meg izgulok, de egyre jobban úgy érzem , hogy nem lesz semmi belőle, ami meg elszomorít.:(

dec. 20. 16:11
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

"fontos, hogy a pasi teperjen"


Minek? Utána úgyis a "párkapcsolati problémák" rovatban kötnek ki ezek a sztorik. Én ugyan nem teperek senki után, kölcsönösség a legfontosabb.

dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Én idegrohamot kapnék attól, aki elvárja, hogy azonnal válaszolgassak az üzeneteire. Órákra? Jól teszi. Neked nincs életed?
dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
70%

Jah, így már értem. Konkrétan a beszélgetés közepén hagyott ott. Sztem ez bunkóság. És nem is hívott el, mert az konkrét lenne. És mit válaszoltál, mit akarsz csinálni?

Közhely, de ha másnak mutatod magad, hogy téged válasszon, annak semmi értelme. Legyél olyan, amilyen szoktál lenni.

dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy egy ital, séta, bármiben benne vagyok, nem a helyszín e lényeg
dec. 20. 16:38
 19/37 A kérdező kommentje:
Nem a helyszín a lényeg* , hanem, hogy egymást megismerjük
dec. 20. 16:39
 20/37 A kérdező kommentje:
Írogatás alatt nekem kicsit úgy jött le, mintha vezetni kéne, mert ahogy mondtad nem mert konkrétan elhívni, de lehet hogy csak nem akart azért . Férfias pasi, ő kezdeményezett, de mintha nem az írogatás lenne az erőssége.
dec. 20. 16:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!