Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek hív el randira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hív el randira, ha utána eltűnik és órák múlva válaszol?

Figyelt kérdés
Mi értelme van ennek? Ráadásul ő írt rám, folyamatosan bókol meg kedveskedik. Szóba került a találkozás , de eltűnik órákra. Ha meg nem tetszem neki, minek bókol és ír rám? Csomó nőt lájkolgat és követ közösségi oldalakon. Hogyan kell kitűnni a többi nő közül üzenetben, hogy eljussak a randiig?

dec. 20. 15:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%

Hát ne is haragudj, de nem is csodálkozom, hogy nem volt még olyan pasid, akivel nem 0-24-ben írkáltatok egymásnak. A legtöbb embernek aki nem szeret írogatni ez a viselkedés nagyon taszítónak hat, én biztos ghostolnálak, ha érezném, hogy te elvárod, hogy minimum 1 órán belül válaszoljak akármire amit írtál éppen. Nekem általában ebédszünetben vagy délután tudnám munka közben megnézni egyáltalán, hogy mit írtál mert képzeld el, hogy nekem pont az a munkám, hogy emberekkel beszélgetek és a chat is folyton villog pirossal, hogy rám írt valaki, telefonálni is szoktam stb. Nagyon nem szeretem, ha valaki ennyire needy.


Abba már bele sem kezdek, hogy le van beszélve már egy találkozó vele, ha élőben is ilyen vagy el sem jön, akkor ennyi volt. A két tapasztalatnak tökre nincs semmi köze egymáshoz.

dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
62%
Én nem értem miket irogattok itt néhányan. Már miért ne lehetne egy beszélgetésben akár írásos formában is elvárni, hogy válaszoljon a másik fél? Mi ez a hülyeség, hogy fogadd el, majd ír stb? Nem alapvető tiszteletadás, hogy ha beszélünk, írunk akkor nem tűnök el, esetleg ha olyan szitu van akkor eltűnök de mihelyt van 1 percem megmagyarázom és nem pedig lesz@rlak? Én pasi vagyok de ha nő lennék és így áll hozzám akkor többet nem kéne írnia. Mivel még csak ismerkedés így értem én, hogy nem tartozik semmivel nekem de viszont én sem vagyok köteles elfogadni az ilyen hozzáállást.
dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

#32 Igen, én is pont ezen a véleményen vagyok, főleg ha ismerkedés elején vagyunk, akkor azért olyankor a másik érdeklődést mutat még, ha van egy kis ideje visszaír, esetleg elnézést kér, hogy nem tudott hosszabb ideig válaszolni.


Spoiler: azóta sem válaszolt, csak leláttamozta 1 napja, valamit csak jól éreztem

dec. 21. 16:50
 34/37 anonim ***** válasza:
20%
Érett felnőtt nem ugrik egyből ha írnak neki a chaten , hanem fontossági sorrendet hoz fel és nem egy még idegen csajnak ír vissza munka közben
dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%

34 milyen munka közben? Olvass már!!! A csávó elhivta randizni erre a nő igent mond és már csak az kell, hogy megbeszéljék mikor, hol. Erre a csávó eltűnik, most már egy napja nem írt vissza. Ha szerinted ez a normális akkor gratulálok. Gondolom neked sincsen nőd, ugyan miért is?

Ja, és érett, felnőtt ember ha már valakivel chatel, akkor annak igenis visszaír, nem tűnik el szó nélkül.

dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem tudsz élni ha nem a chaten logsz
dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudom miért csinálják ezt a férfiak.

Igazad van teljesen.

Ha dolgozok,akkor addig bizony nem irogatok,főleg egy randimeghívást,hanem szépen akkor csinálom,amikor időt is tudok szentelni rá.

Nekem az volt a legdurvább,mikor hetekig,hónapokig irogat valaki,de a találkozás fel sem merül.

Ilyenek mit akarnak egyáltalán?

Aztán persze olykor szó nélkül eltűnnek...

Egy katasztrófa az összes társkereső,el se lehet jutni a randiig.Én is már megelégeltem az egészet. 25/n

jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!