Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok egy rendes pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy rendes pasit?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal, vele az egyetemen ismerkedtem meg, de most nem tudom hol ismerkedjek másokkal, mármint neten szeretnék, gondoltam chat.hu-ra de nem igazán jött be :S

Olvasgattam itt, hogy ajánlották a bulikat, buszmegállót, kávézókat stb., de buliba szerintem nem lehet rendes pasit találni, amúgy most nincs sok időm eljárni sehova reggeltől estig ott vagyok az egyetemen ezért gondoltam netre. Ha tudtok vmi jó kis oldalt vagy tippet írjatok!

Előre is köszi, remélem nem írtam nagyon össze-vissza mindent :P


2010. okt. 21. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ott az egyetem. Ha lány vagy, akkor néha menj át a műszakira, ott sok a pasi és igen komoly arányban akadnak rendesek.
2010. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sajnos foglalt vagyok, de ha szabad leszek, te leszel az első, akinek szólok. Addig is várj türelemmel!
2010. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De ha reggeltol esti egyetemen vagy mikor akarnal foglalkozni a baratoddal ?(marmint ha lesz)
2010. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
itt
2010. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
sztem meg húzz a rákba. minek neked rendes pasi, senki sem becsüli meg őket. énis az voltam. szaart sem értem el vele. . .
2010. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A csajok sokszor normális, rendes pasikra vágynak, csak a rendes pasik nagyrésze bátortalan, ne mer lépni, így aztán a menő arcok csapnak megint le a leányzóra.

Kár, hogy nem tudok írni privit, megkérdeztem volna, melyik suliról van szó, ha nem is helyileg...

24

2010. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sdavid88 válasza:
Belinkeljem az iwiw adatlapom?
2010. okt. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát a chat.hu nempont ilyenre való amúgy én ugyanígy vagyok a rendes lányokkal lassan már az ufókutatóknak szólók segítsenek :P
2010. okt. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, hogy "nincs időm eljárni sehova...", stb., akkor minek neked pasi, tanulj, és ha majd erre tényleg akarsz időt szakítani, mert tényleg szükséged lesz rá, akkor majd fogsz is időt szakítani. De ha most így állsz hozzá, biztos később is ez lesz. Ne kínozz meg egy srácot azzal, hogy összejössz vele, eleinte adod neki a szépet, aztán később inkább iskolába mész, mert az fontosabb. Először tanulj, és ha MAJD lesz időd, keress valakit.
2010. okt. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetemre jársz, de azért a chat.hu-n akarsz ismerkedni, ami tiniknek való ökörség. Grat!
2010. okt. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!