Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarod kérdése:

Miért nem találok egy rendes lányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy már én lettem-e túl cinikus vagy tényleg ritka lett a rendes lány mint a fehér holló? Szóval én egy 23 éves Budapesti egyetemista srác vagyok. Jó pasinak mondanak és annak is tartom magam de valahogy nem találok már 2 éve párt. Gyakorlatilag 5 perc beszélgetés után mindig találom valamit a hölgyeménybe ami taszít. De ha itt akadna egy rendes leányzó nyugodtan rám írhat.
2011. júl. 24. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig egyetem ilyen csajokra jó hely
2011. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem túl nagyok az elvárásaid? Nem fogsz találni külsőre, és belsőre egyaránt tökéletes, hibák nélküli embert. :)
2011. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is, igen, manapság tényleg ritka a rendes lány, de azért még van belőlük jó pár csak a megfelelő helyen kell keresgélni.

Másodszor, nincs tökéletes ember, se nő, se férfi. Az, hogy 5 perc beszélgetés után találsz valami taszítót a hölgyeményben...hát... már meg ne haragudj de téged minősít. Igaz én nem tudhatom, hogy eddig milyen tapasztalataid voltak ezek alatt a beszélgetéseken, de szerintem 5 perc nem elég arra, hogy kiismerj valakit. És most nyugodtan lehet szidni, meg hogy nem tudom miről beszélek,stb stb, de gondolj bele, neked hogy esne ha 5 perc beszélgetés után "leírnának"? Gondolom rosszul. Amit tanácsolok, hogy talán túl nagyok az igényeid és ezekből kéne visszavenni és kicsit több időt kéne hagynod magadnak, hogy megismerd a lányt és neki, hogy kibontakozhasson. Tudod vannak akik az elején rosszul indítanak, olyan módon ami nem jellemző rá.

2011. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hiba dolog tényleg igaz, mert senki sem tökéletes, viszont az is lehet, hogy túlságosan rá vagy állva a társkeresésre. :) Vedd lazábban, és ha nem vagy rágörcsölve e dologra, akkor egyből könnynebb lesz. :)
2011. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ottesz ***** válasza:
Abból ahogy fényezted magad szerintem csak álszent vagy... Lehet, hogy meg se vártad a nő jó tulajdonságainak a kibontakozását. Az első negatívumnál már el is hajtottad.
2011. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi hirtelen ezt a sok választ. Igazat megvallva kicsit sarkítottan írtam ezt az 5 percet de azt ti is aláírjátok, hogyha egy lány például eszeveszettül állandóan káromkodik mint egy kocsis az vállalhatatlan. Vagy ha azt hiszi, hogy nem látom akkor könyékig tűr az orrába vagy ilyesmi... De ha nincs is ilyen akkor sem kezdek ha nincs meg az a szikra és nem is lesz később sem. És aki meg tetszik annak én nem tetszem vagy van valakije és én nem vagyok az a fajta, hogy lecsapjam más kezéről szóval hagyom. Amúgy meg nem vagyok nagyképű csak reálisan leírtam magam nektek ennyi... Külsőre pedig szerintem nincsenek nagy elvárásaim csak, hogy ne legyen túlsúlyos. Nekem például egyáltalán nem tetszenek a címlap lányok. Ha mondhatok ilyet nekem az átlagos lányok tetszem az "szomszéd lány" típus. Várom a további válaszokat. Köszi
2011. júl. 25. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy ne görcsölj rá a dologra, mert előbb, utóbb megtalálod az illetőt, lehet hogy ott, ahol nem is számítasz rá. :) Az elvárásaid pedig nem biztos hogy nagyok, hisz egy lánynak sem tetszik, ha egy fiú piszkálja az orrát...:P
2011. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!