Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkó dolog volt szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó dolog volt szerintetek a nőtől első randin megkérdezni, hogy mikor fogom megcsináltatni a fogaimat?

Figyelt kérdés
Igen elől elég csúnyák és hiány is van tudom jól de drága a fogorvos
dec. 31. 00:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem volt bunkó.

Örülj, hogy megkérdezte, és nem szimplán csak otthagyott.

dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem volna meg. Viszont nem lett volna második randi.
dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%
En azonnal otthagyom az ilyet. A fog megmutatja az illeto eletvitelet. Csak a lecsuszott/nagyon csoro/drogosoknak hianyoznak a fogaik. Kosz nem.
dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
3%
3 Én meg azt az embert aki igy beszél mint te, holott lila gőze sincs róla, hogy mi van a másik ember hátterébe. Véleményt formál úgy, hogy neki hivatalból ingyen bérmentve csinálják, míg a többi embernek több millió. De mindegy is, ebbe nem kell mélyebben belemenni. Viszont egybe igen, szerintem egy nőnél a minimum, hogy nem fertőzi a partnereit, hanem elbattyog a nőgyógyászhoz, és kezelteti magát és szól a partnerének ha probléma van, nem kúp helyett irrigál..
dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

"Viszont egybe igen, szerintem egy nőnél a minimum, hogy nem fertőzi a partnereit, hanem elbattyog a nőgyógyászhoz, és kezelteti magát és szól a partnerének ha probléma van, nem kúp helyett irrigál"


Hogy a francba jön ez ide? :D

dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
6%
5 Úgy, hogy ez jobban alap, mint egy hiányzó fog egy embernél, aki per pill akár minél fogva még készül megcsináltatni.. Ajánlom szíves figyelmedbe. Bár meg kell mondjam igen kínos, hogy ezért szólni kell..
dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Vicces a képzeletbeli dolgokkal való kapálózásod.
dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Bennem nem lett volna se lelekjelenlet, se kedv megkerdezni, viszont egy veletlenul rovidre sikerulo randi utan mas uruggyel eltuntem volna.

Oszinte is volt, es nem riadt vissza.

dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
7 Nem drága nem véletlenül minuszoltál. Ahogy én sem véletlenül léptem az írásodra. Meg az előadásodra. Battyogj el egy nőgyógyászhoz.
dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%

Hm, a barátom pl cukorbeteg (veleszületett, nem elhízástól).

Ez sajnos a fogak romlásával jár.

Meg akarja csináltatni a fogait, de kb 8000euro. Szóval várni kell, amíg van elég pénz.

Én sosem ítélnék előre, amíg nem tudom a hátterét a rossz fogaknak.

dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!