Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Enyhén nihilistaként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhén nihilistaként milyen típusú kapcsolatokat lenne érdemes kialakítanom, semmilyent? 😎

Figyelt kérdés

Semminek se látom értelmét, igazából úgy érzem, mindegy mit csinálok, nincs jelentősége. Viszont nem érzem még rosszul se magam, csak tárgyilagosan megállapítottam. Valamelyest az abszurdizmus is hatással volt rám, Albert Camus-tól sok mindent olvastam, egyik kedvenc idézetem tőle: "Should I kill myself, or have a cup of coffee" ☕ Kissé szarkasztikusan világít rá,h néha kicsit már túl komolyan vesszük az életünket.

A másik idézet meg valami nagyon gagyi filmben hangzott el,de mégis nagyon találó: "Az élet szenvedés munka fájdalom de néha jó ételek jó zene"

Hát szóval miután rájöttem, hogy az életnek nincs semmi értelme, úgy döntöttem, hogy ha már így alakult, végül is akár jól is érezhetem benne magam. 😄 Így hát nem nagyon teperek semmilyen módon,csak úgy elvagyok kedvem szerint. Van egy lakásom,amit nagyszülőktől örököltem, van egy semmittevős multis munkám,amit home office-ból végzek,általában az ágyamból,de néha a kanapéról, sok pénzt kapok és nem kell nagyon megerőltetnem magam érte. Vannak barátaim,akikkel jókat filozofálgatunk a lét elviselhetetlen könnyűségéről, vagy szimplán csak vedelünk. Néhányan ilyen extrémebb síelésekre meg mindenféle egyéb utazásokra is elrángatnak magukkal,de nekem tulajdonképpen mindegy, hogy hol vagyok, a mexikói tengerparton, vagy otthon az ágyamban pont ugyanolyan jól tudok dögleni.

Csajozás terén az életvitelemhez hasonló módon a szerény minimalizmussal operálok. Általában a nők szednek föl engem, és aztán ők is szakítják meg velem a kapcsolatot, elsőre általában bejön nekik ez a lazaság, később meg kiábrándulnak ennek a túlzott mértékétől, de hát mit lehet tenni. 😄

Nekem nincsen motivációm, nincsenek céljaim ,de semminek nem zárom ki a lehetőségét se, ha épp úgy alakul egy párral is jól elvagyok, ha meg egyedül vagyok, hát akkor végül is az is jó.



dec. 31. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Most panaszkodsz vagy dicsekszel? Szabad ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Tehát pont így jó neked.

Élvezd.

dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%

Nihilistaként? Nem. Én is az vagyok egyébként, de én nem híresztelem (hupsz, bocs :D) ezt nők előtt. Ergo akkor még nem tudják, hogy ez a kapcsolat korántsem lesz olyan romantikus, mint hiszik. 😈😈

Ezért van az, hogy komoly kapcsolatom még sosem volt, mert egy idő után a nőket zavarja az, ha semerre nem haladunk, és ilyenkor lépnek.

dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát én nem árulok zsákbamacskát 🐱,nálam pontosan tudhatják előre, h mire számíthatnak, más kérdés, hogy néha nem akarják elhinni. 😄
dec. 31. 12:57
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

3


Akkor azok majd (nagy bánatukra) megtapasztalják.

dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellesz így valakinek, akkor hajrá! Nem kell hozzá engedély.
dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Feljövök a gyakorira és máris tanulok egy új szót. Zsenik vagytok! Miért nem pihentek a szilveszteri bulira hülyeségek kiírkálása helyett?
dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6



Hajajj, nekünk szerintem ez a pihenés, gondold el ezt szilveszterkor, csak 10x ekkora az energiánk akkor.

dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem te k.jó arc vagy, vezérem! :D
dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatot, barátság extrákkal típusú kapcsolatokat, neked nem való komoly kapcsolat, mert minden mindegy neked.


Kérdés miért, de hát te dolgod.

dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd a picsba arra a kis időre. Élvezd az életet és ne aggódj semmin.
dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!