Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után mikor érdemes megkérdezni, hogy akar-e folytatást a másik?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy a randi végén ha úgy érzem megvan a közös érdeklődés, akkor felvezetem a következő randit, hogy “láttam nyílt xy helyen egy új kávézó, esetleg el mehetnénk jövő héten” vagy valami ilyesmi szöveggel.


De itt azt olvastam sok helyen, hogy nem érdemes a randi végén megkérdezni, hanem meg kell várni, hogy hazaérjen a lány, és aztán írni neki, merthogy élőben nem fog elutasítani mert a nők nem mernek belemenni ilyen kényes szituációba, hanem így is úgy is az otthon kényelméből fogja meghozni a végleges döntést.


De ez nekem olyannak tűnik, mintha élőben félnék rákérdezni, meg nem tűnik annyira természetesnek.


dec. 14. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt már olyan, hogy egy kicsit ülepednie kellett a benyomásoknak ahhoz, hogy dönteni tudjak. És ilyenkor mindkét verzió előfordult: néha úgy döntöttem, hogy nem akarom folytatni a másikkal, máskor meg úgy, hogy adjunk egy esélyt a dolognak, mert lehet belőle valami. Ebben az esetben lett is.
dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ő írjon rád
dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy első randi után csak azt kérdeztem meg hogy lesz e legközelebb? Azt mondta hogy igen. Azóta sem volt. De jobb is, mert csak azt akart volna. Volt ellenkező eset is, mondtam hogy lesz, aztán nem lett mert nem tudtuk össze egyeztetni.
dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az a normális (feltéve, hogy akarunk folytatást), ha randi végén megbeszéljük a következőnek a pontos helyszínét és időpontját.
dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék a randi végén.
dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad ennyire túlgoldni, megyervezni az utolsó mondatig. Nyugodtan mond el, hogyha jól érezted magad, és szeretnél folytatást. Ez egy sokkal férfiasabb, szimpatikusabb gesztus.
dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem sem szemtől szemben. Plusz alakulhat még.
dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha halogató módon van lezárva ez a kérdés, akkor vagy nem érezte jól magát az, aki kitér a következő randi konkretizálása elől, vagy talonban van még X másik ember, és azokat is végig akarja zongorázni, hogy csak a legjobb 2-3 embert versenyeztesse tovább.
dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azr kell kerdrzni hogy van e kedve talalkozni megint. 2.randi?
dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nyugodtan mond el, hogyha jól érezted magad, és szeretnél folytatást. Ez egy sokkal férfiasabb, szimpatikusabb gesztus."


Nekem ez nem férfias, inkább bunkó, de itt valamiért a kettő ugyanaz.

dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!