Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félén fiúnál mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félén fiúnál mennyit érdemes várni a csókra?

Figyelt kérdés

Ő 30 felett van, én 28 vagyok.

Nagyon félénk, de ha már megismeri az embert akkor teljesen normális.

Nem tudom, de talán 2 vagy max. 3 barátnője lehetett eddig.

Egy biztos volt azt tudom.

Nekem volt egy "pasim" még általánosban, azán kb. 2 hónapig a közép suliban egy barom, aki csak szexet akart.

Utána volt pár pasi aki udvarolt, de vagy csak szexet akartak, vagy nem voltak az eseteim.


Ez a félénk fiú elhívott randira.

1. randin elég nehezen oldódott fel, de a felétől jól elbeszélgettünk.

2. randira már bátrabban hívott. Akkor már jól ment minden.

3. randira elhívitt egy cukrászdába.

Elég félénk volt amikor ettünk, kicsit zavarban volt. Utána jót beszélgettünk.

Mikor felálltunk megöleltem és megköszöntem, hogy meghívott.

Hazakísért és tök jó volt minden. Beszédes volt, kedves, jó al többet bókolt mint az előző 2 randin együttvéve. Látszott, hogy feloldódott és nagyon boldog.

Végül adtam neki 2 pusztit és hazamentem. Nagyon boldog volt, majdnem ugrált örömében.


Egy kicsit beleszerettem és talán járnék is vele.

Nem akarom én megcsókolni először. Viszont azt sem akarom, hogy a 16. randin csókoljom csak meg.

Szerintetek meddig érdemes várni?



#randi #csók #szerelem #társkeresés #randevú #vagyinamasszázsorgazmus
jan. 3. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Félénk vagyok, szerintem jobban jársz ha te kezdeményezed.
jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig birod:-) most erre mit lehet mondani? Ha az ötödik randin se csókol meg, kapd le te.
jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ameddig az idegeid birjak
jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem alárendelt is ha már félős akkor irányítsd te a helyzetet , de ne ijeszd el a nyomulással sem csak éreztesd vele őt akarod és kialakul nála a biztonság érzet akkor majd nyitottan is ki fogja mutatni mit szeretne
jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy tanács, egyik alkalommal én is nagyon félénk voltam aztán egyik elköszönéskor egy szoros ölelésből lett csók végül. Olyan helyzetet kell teremteni ami segít neki. Szerintem ha nem lesz kövi randin spontán akkor elköszönéskor öleld szorosan és húzd közel az arcodhoz.
jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Kinek milyen a vérmérséklete. Te se vagy jobb nála, 28 évesen még semmi tapasztalatod nincs társkapcsolatokban. Én azt mondom, pont egymáshoz valók vagytok, nyugodtan várj rá még pár hónapig.
jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Nalam az elso randinak legalabb a finiseben van csok. Ha nincs, szamomra a kedves es okos vagy erzetet kelti.
jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Én még beszélgetnék vele.

Nem csak azok viselkednek igy akik félénkek hanem akiknek lenne mit elmondaniuk is.

Nekem nem bizalomgerjesztő igy a dolog

jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
28 eves szuz no felenkezik le mast?
jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Két eset volt, amikor szerintem sokáig húzta a csókot a férfi. Mert ha mondjuk sokat beszélgetünk randi előtt, akkor lehet elsőn is, ha nem, akkor a másodikon, de legkésőbb akkor. Mivel ehhez voltam szokva, ezért furcsálltam is, amikor egy 25 éves férfi a 3. randin sem csinált semmit. De semmi ölelés, vagy kézfogás, érintés. Én akartam már, jeleztem is neki. Leültünk a padra és közelebb mentem, ő meg megijedt és gyorsan arrébb ugrott :D Na itt offoltam. A másik 22 éves volt, szűz, elmondta, hogy csak egyszer csókolózott életében és az is szar élmény volt neki, mert megalázta a lány. Úgyhogy ő emiatt félt. Az első két randin nem volt semmi, de azért elgondolkoztam, hogy biztos kell-e ez nekem, a harmadikon legalább ölelés meg összebújás sok volt, a negyediken meg csók. De ez volt a határ. Sőt nekem inkább a második randi a határ. Szerintem 30 fölött ne legyen az ember félénk ilyenben... Amúgy is már rég el kellett volna veszítenie...
jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!