Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a buszon de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszon de kb a nevén kívül semmit nem tok róla. Meg azt sejtem, hogy melyik suliba jár, és azt, hogy ugyanugy 10. es mint én. Nem egy bulizós fajta ahogy sejtem (de én se vok naon az. Tanácsra lenne szükségem. Ötletek? 16/F

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

ülj mellé a buszon vagyx állj mellé és mindig csak egy kicsit többet ebszélj vele pl: de hideg van. vagy ha valami őrült randalírozik a buszon akkor csak nézz rá hogy ,,jézusom" ha idegesen az ablak felé fordul akkor hagyd ha meg mosolyaog és szóba elegyedsz vele akkor úgyis mindig beszélni fogtok... hívd el buliba ha egy haverodnak lesz bulija és mond azt:


,, a meghívás egy személy belépésére jogosít. fiút ne hozz magaddal." :D

2010. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ha tudod a nevét , keresd meg facebookon :D és ott talán többet is megtudhatsz :D
2010. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Pista, te vagy az?
2010. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
vagy Gergő?
2010. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösz az öteletet de nincs facebook ja már próbáltam:P
2010. okt. 23. 08:06
 6/13 anonim válasza:
Melyik buszt használod? lehet hogy én vagyok ;)
2010. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

XD

Helyközi?

2010. okt. 24. 07:12
 8/13 anonim ***** válasza:

job iskolák vezetnek fényképes nyilvántartást az osztályokról. amúgy ha valóban tetszik a csaj és meg akarod ismerni tudok egy jópofa módot... ird le egy cetlire, például hogy "szeretnélek megismerni, ha tetszik az ötlet akkor mosolyogj"

azt hiszem nem kell elmondanom mi van ha reagál a dologra.

2010. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
előző válaszadó: XD bocs. szóval mikor leszállsz a buszról vagy amikor alkalmat látsz rá nyomd a kezébe a cetlit vagy dugd a zsebébe. ha nem akarod személyesen a dolgot írd oda a msn címed vagy telefonszámod. Legyél kicsit kreatív mit írsz rá és hogy adod oda. Sok sikert.
2010. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Marci14 ***** válasza:
Menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy tetszel nekem és szeretnélek megismerni, mesélj magadról.
2010. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!