Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben más személyesen ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más személyesen ismerkedni, mint online?

Figyelt kérdés

Nemrég baráti társaságon keresztül közel kerültem egy sráchoz. Elég régóta nem volt komoly kapcsolatom, az utóbbi időben ráadásul csak tinderes randijaim voltak, ahol egész más volt a tempó, maximum pár napon belül randira hívtak. Ezzel a fiúval viszont volt, hogy két hét is eltelt találkozó nélkül, viszont messengeren írogattunk egymásnak, ott érdeklődő, szívecskét küld, nem úgy tűnik, mint aki barátként ír. Amikor meg találkozunk, mindig nagyon erős kémia van köztünk, még egymás kezét se nagyon engedjük el. Órákon keresztül csókoloztunk, megdicsért stb.

A történethez hozzátartozik, hogy a srác elég félénk, introvertált, nehezen nyílik meg. Lehet, hogy több idő kell neki, lassabb tempóban szeret inkább ismerkedni? Előző barátommal is több hónapig csak “barátkoztunk”, néha volt 1-1 csók, mielőtt egymásba szerettünk. Lehet, hogy annyira megváltoztatott a rohanó világ, és a folyamatos “van jobb” opció a tinder és társai miatt, hogy elfelejtjük az ismerkedés valódi lényegét, annak szépséget a maga lassabb tempójával együtt? Mi a véleményetek?

26 évesek vagyunk.


jan. 7. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a tempóban haladjatok ami Nektek jó.
jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném, hogy más szabályok vonatkoznak a tinderen eresztul és a személyesen megismert emberekkel való randizasra. Az első lépés különbözik,ha van kémia, onnan már ugyanúgy kéne menni a dolgoknak. Miért telik el 2 hét két találkozó között? Az sok, engem is frusztralna.
jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne tinderez mellette adj neki időt, tapasztalatom alapján a legnagyobb puha pöcs srác is egy idő után megpróbál be bujni a bugyidba csak idő kell neki.
jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én igényelném a több találkozót, csak nem tudom hogy hozzam fel, anélkül hogy ráijesztenék vagy nyomulósnak gondolna.
jan. 7. 16:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor találkoztatok már? Ha már lesmarolt, akkor annyira nem lehet félős.
jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Háromszor. De mindig kell neki egy kis idő, mire feloldódik mellettem, és némi alkohol. Ezért nem igazán tudom hova tenni a dolgot. 😅
jan. 7. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ördögtől való, hogy rakerdezz, mikor találkoztok legközelebb és ha késői dátumot mondd, akkor megkerdezd, hogy esetleg hamarabb nem er-e rá.
jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pff, eddig mindig piált?
jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó kérdéseddel egyetértek.


Nagyon is elfelejtették az emberek hogy hogyan kellene zajlani az ismerkedésnek.

Nők, férfiak egyaránt.

Szerintem az online ismerkedés kb annyiról kéne szóljon hogy matcheltek és mentek randira. Nincs netes pötyörészés, napokig chatelgetés ahol mindenki próbálja a jó oldalát mutatni, magát fényezni. Randin persze kiderül hogy az illető nem is olyan mint azt hittük...

Aztán kezdődik előről....és mindig csalódás a vége.

Nem azért fogunk beleszeretni valakibe mert jókat chatelünk vele, hanem mert mint ember vonz minket.


F41

jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Online mindenki azt mond magáról, amit akar. Élőben minden kiderül.

Online mondjuk azt mondtad neki, hogy gazdag vagy például, erre a valóságban nemhogy gazdag nem vagy, de még átlagos sem. Vagyis átlag alatt keresel.

Ez csak egy példa.

Plusz a személyiség nem jön át a képernyőn, kivéve a szélsőséges idióta eseteket.

jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!