Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tapasztaljuk mi nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztaljuk mi nők sokszor azt, hogy a 20-30as férfiak nem tudnak beszélgetni, ismerkedni egy nővel online de személyesen sem?

Figyelt kérdés

Én is, ismerőseim is sokszor tapasztaljuk ezeket:

https://www.youtube.com/watch?v=YIR7eUBIwRQ

https://www.youtube.com/watch?v=LbHSVqUVZFg

Nők viselkedése most nem érdekel.

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)



2019. márc. 28. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Biztos hogy nem nézem meg... de egy férfi tud. Ti álltok le mindenféle szerencsétlennel. Meg is érdemlitek!
2019. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A videókat nem néztem meg, de a kérdés világos, még ha nagyon sokrétű és összetett is.


Általánosságban azért van ez, mert elvesztették a férfiasság megélésének szinte az összes lehetőségét, és sokukat senki nem bátorítja arra, hogy felelősséget vállaljanak és kihasználják a potenciáljukat. Ez (többek között) elszakítja őket a nőktől, a virtualitás pedig elszakítja őket a valóságtól.


Van ennél konkrétabb kérdésed? Ez így hosszú.

2019. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem olyan egyszerű egy férfi helyzete, főleg az ismerkedés olyan korai szakaszában, amíg nem tud sokat a másik félről.

Fent kell tartania az érdeklődést, kezdeményeznie kell, sokszor elég nagy elvárások mellett. Ugye az az alap, amit az éjjel-nappalban látnak a csajok, hogy hogyan csajozik egy egóval szétgyúrt fickó. :)

Sokszor még témát találni sem olyan egyszerű egy olyab emberrel, akihez semmilyen viszonyulási alapotok sincs. Sok pasi azt csinálja, hogy kitalál valami humoros sablon szöveget vagy ha nem tud kitalálni, hát lop egyet és azt mondja el minden csajnak.

Ha egyedit akarsz alkotni ahhoz kell valamilyen kontextus, ami csak idővel teremtődik meg a két ember között.

Vegyes tapasztalatim vannak. Volt olyan nő, akivel egyszerűen minden flottul ment, a számra jöttek a poénok. Egyszerűen és magától értetődően gördült a beszélgetés előre és erőlködés nélkül, magabiztosan megnyertem magamnak.

Volt viszont olyan csaj is, aki szerintem a mai napig úgy gondolhat rám mint valami félkegyelműre, mert olyan szinten képtelen voltam vele kommunikálni, hogy azon már magam is csak mosolygok. Egyszerűen leblokkolt minden verbális funkcióm és csak nyökögtem meg idiótán vigyorogtam rá.

2019. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hányingerem van ettől a csokibambós pasitól, inkább leszek antiszoc
2019. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pár napja írtam egy másik poszthoz, hogy ez egyáltalán nem a férfiak vagy a nők, hanem úgy általában az emberek hibája manapság.


túl sok a passzív cselekvés (pörgeti a netet, bámulja a tv-t), semmi nem érdekli az emberek nagy részét, bármiről is akarsz vele beszélni, akkor kiderül, hogy az pont éppen nem érdekli (meg a maradék millió másik téma sem), az egyetlen elvárás, hogy a másik szórakoztassa ("mondj valamit" elég tipiks).



Sajnos manapság ez van, kevés az olyan ember, akivel egy fél órát lehet változatos témákról beszélni.

2019. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem nézzük meg a szánalmas videóidat, ne teperj. És nem, nem tapasztalunk ilyet nőként, amit itt leírsz. Valószínűleg TE nem tudsz beszélgetni, vagy annyira vagy érdekes, mint egy fél pár zokni.
2019. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget az első öt válaszolónak :)
2019. márc. 30. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!