Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin éreztétek, hogy már kedvelitek a másikat, hiányzik?

Figyelt kérdés
jan. 8. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit kedvelek azt elso utan is hiányolom.
jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1.
jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adott személytől függ és nem egy állandó adat..
jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1.


Első után úgy éreztem, mintha 5-ösöm lenne a lottón. Úgy éreztem, hogy ha elrontom ezt a lehetőséget, akkor talán soha nem találok még egy ilyen lányt. Azonnal megkedveltem, sok mindenben hasonlítottunk és pont olyan volt, mint amilyen lányra vágytam. Rengeteg korábbi randi után már kezdtem feladni a reményt, mert nagyon sok hozzám nem illő lánnyal találkoztam (még nyilván én sem illettem volna sokakhoz).


Ennek már kicsit több, mint fél éve és lassan fél éve a barátnőm.

jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
55%

Én már az első randinal is kedveltem..Aztán rá egy héttel a 2.randi után kidobtam. Nem is tudom miért. Dilis voltam de aztán kibekultunk. A hiányát kB 1 hónap után éreztem, 3 hónap után pedig mocskosul szerelmes voltam belé. Örülök hogy végül mégis folytattam vele mert mai napig csak erősödik a szerelmem iránta.

❤️

25/N

jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy fél évvel az első randink előtt (ami az első találkozásunk volt)


Nem megyek randira, ha nincs meg ez az érzés.

jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 1-2-3 nap távollét alatt senki sem szokott hiányozni, egy randipartner főleg nem.
jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Első randi után.

6-fel évvel az első talalkozasotok után hogy tudott hiányozni valaki, akit nem is ismertél?

jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Randi elott a szep teste a kepeken eldontette.
jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Rosszul fogalmaztam. Az első találkozásunkkor megvolt az összhang. Utána többször találkoztunk társaságban. Első találkozás után kb fél évvel kezdtünk randizgatni.


Nem az a klasszikus hiányzik érzés volt, de kedveltem, izgatottan vártam a következő találkozásunkat, gyakrabban mentem abba a társaságba, csalódott voltam, ha ő nem volt ott stb.


#6 voltam.

jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!