Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kézenfogva sétálsz a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézenfogva sétálsz a pároddal a hidegben. A lányon nincs kesztyű. Az bunkóság, ha a fiún viszont van?

Figyelt kérdés

jan. 9. 17:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
El lehet húznina csíkot, Edricus.
jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan ez a legnagyobb problémád? Nekem ha fázik a kezem egyszerűen csak kinyitom a számát hogy bocs, most nincs kedvem kezet markolaszni, inkább zsebre dugom és ennyi. Egy percig el sem gondolkoznek rajta, te még képes vagy kérdést kiirni róla?
jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#23 te meg képes vagy felülbírálgatni ki mit kérdez? Ki vagy te?


Mindenki nyugodjon le nem rólam van szó, csak láttam ma egy ilyen párt, és kiakadtam.

Ez nem játszma, hanem tök világosan megmutatja egy "férfi" érzéseit, vagy hogy mennyire egocentrikus. Ösztönből jön, vagy sehogy.

Nekem ilyen gyökérrel szetencsére még nem volt dolgom, és nem is lesz.

jan. 9. 22:04
 24/30 anonim ***** válasza:
58%

Az még jobb, ha nem is rólad van szó, hanem más párokon hisztizel be. XD


Szerencsés az a férfi (vagy nő), akinek nincs dolga veled...

jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttek vagyunk, nem szaros gyerekek, hogy öltöztessük, etessük itassuk egymást. Nő vagyok, de nem értem ebbe mi a bunkóság. Velem is előfordul, hogy sok dolog nem jut eszembe, vagy nem figyelek a részletekre. Ez pont az a szitu amikor a másiknak is kommunikálnia kell, hogy " a fenébe, otthon hagytam a kesztyűm".

Ha erre nem ajánlja fel, hogy az egyiket odaadja, na akkor kicsit bunkó.

jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Felajánlhatná ilyen esetben
jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez nem a férfi érzéseit mutatja meg hanem hogy a nő egy szerencsétlen és nem tud annyit kiejteni a száján hogy "drágám fázik a kezem, zsebre rakom inkább". Vagy lehet hogy nem fázott és jó volt így neki. Mindenesetre akkor is irigylésre méltók a problémáid hogy ez a legnagyobb amiről kérdést tudtál kiírni.
jan. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 te meg még válaszolsz is rá 😀😀😀😀🤡
jan. 10. 15:40
 29/30 A kérdező kommentje:
#25 pont ezt mondom.
jan. 10. 15:51
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt írtad:


"Szerintem ha egy fiú szetet egy lányt, nem fogja elviselbni hogy rajta van kesztyű, a lányon meg nincs. Akkor is ha visszautasította."


Ha visszautasítja akkor meg végképp nem erőszakolom rá.

jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!