Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem irtó bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem irtó bunkóság egy randi után felszívódni/kiignorálni a másikat?

Figyelt kérdés
Volt egy randim nemrég egy csajjal, és bár nem történt köztünk semmi, alapvetően nem volt vészes a találkozó, végig elbeszélgettünk. Volt bennem egy ilyen, hogy nem hiszem, hogy lesz a dologból valami, mert a nő őszintén szólva nem az én szintem volt, sokkal jobb csaj volt , mint amilyen pasi én vagyok, de viszonylag korrektnek tűnt, mondta, hogy majd még találkozhatunk, amikor elköszönt. Mondom okés, bár tudom már, hogy ez sokszor nem jelent semmit. Még aznap este írt, hogy hazaértem-e meg ilyenek, aztán az elmúlt két hétben egyszer írt, hogy majd ekkor meg akkor ráér beszélgetni, természetesen akkor sem dumáltunk. Kb. 3x kérdeztem meg tőle, hogy akkor most mi van, nyugodtan kioffol-hat, de legalább írja meg, és semmi, meg se nézi már az üzeneteimet. Őszintén, hogy a fenébe lehet valaki ekkora bunkó? Persze, nyilván kitalálom, hogy ez innentől kezdve kuka, de nem értem, hogy lehetnek ilyen gusztustalanok az emberek, hogy egy találkozó után nincs fél percük megírni a másiknak, hogy ne haragudj, ez nem fog összejönni. Én meg mint egy hülyegyerek vártam egy csomó ideig, meg reménykedtem, hogy hátha lesz valami, és ennyi gerinc nincs benne, hogy egy nem-et leírjon. Annyira undorodom már az emberektől. Tök fölösleges esküszöm elkezdni ismerkedni, úgyis van 100 másik pasi, aki habzó szájjal ostromolja rajtam kívül az adott nőt. Éljen a közösségi média! :)

2023. okt. 16. 11:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is bunkóság a ghosting.


Most jobb?

2023. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Mindegy, hogy minek minősíted. Itt az a lényeg, hogy hogyan kezeled. Ahelyett, hogy elengednéd, inkább fennakadsz rajta és ezen pörögsz. Gyűjtögeted és hordozod a sérelmeket, aminek látható az eredménye. Az, hogy más mit hogyan kezel, nem tudod irányítani, de az, hogy te hogyan kezeled a dolgokat, csak rajtad múlik, ergo magadnak tudsz könnyebbséget teremteni, de saját magad képes vagy megteremteni a saját poklod is. Rajtad áll.
2023. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
tahó paraszt dolog, de hát vannak ilyen csajok.
2023. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Be is bizonyítottad, miért is érthető részéről a ghosting...hiába írta volna le, hogy nem, nem értetted volna. Annyi ilyen férfivel találkoztam...ezután jön a személyeskedés, elküldenek az anyámba, nem is vagyok olyan jó nő, stb...
2023. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes én meg tudom mondani randi végén vagy később írásban, hogy nem szeretnék folytatást.

Nem mindenki születik gerinccel.

2023. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen a világ. A legjobb, ha még le is húz egy kis zsetonnal :D
2023. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
A finom elutasítàst ami “kimondatlan” de egyértelmű azt nem érted ? Csak a nem akarom az érthető ? De onann meg jön a kérdés özön hogy miért nem? Legyszi adj esélyt …
2023. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Egy pár sort mindenki megérdemel.

Ha ezekből nem ért, akkor lehet ignorálni, ghostingolni...

2023. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
4-es: Szerintem azért küldenek el anyádba, mert egy előítéletes megmondó ember vagy. :D Mégis honnan a fenéből szeded azt, hogy elkezdenék hőzöngeni, ha azt mondaná, hogy nem? Máskor is kaptam már kosarat, és elviseltem. Nem azzal van baj, hanem azzal, hogy a másik fél jelenleg semmibe vesz engem, és válaszra sem méltat. Ahelyett, hogy lezárta volna fél perc alatt 1 mondattal,és a legjobbakat kívánta volna, inkább hagyott még kínlódni és reménykedni 2 hétig feleslegesen. Nagyon emberi, mit ne mondjak. Magadat minősíted, ha te ezzel azonosulsz, és hogy látatlanban skatulyázol be engem. Többieknek köszönöm a válaszokat, nagyrészt megerősítettetek az az igazamban.
2023. okt. 16. 13:15
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
Engem miért nem érdekelt soha, ha valaki válasz nélkül lépett le? Ez van, ezen nem lehet változtatni, majd jön a kövi, aki mondjuk épp engem akar. Ennyi.
2023. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!