Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fogad el semmi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogad el semmi ajándékot tőlem a lány mint tegyek ?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem. 3 honapja. randizgatumk 1 alkalommal egy szép étterembe akartam vinni de azzal jött hogy nem engedheti meg magának hogy ilyen drága helyre vigyem én mondtam hogy en fizetek, de igy se jött. Pár napja vettem neki egy ezüst medált amit szintén nem fogadott el. Egyetlen egy ajándékot fogadott el amit a cicájának vettem es szereltem össze egy cica ház tele polcokkal és fészkekkel.
jan. 13. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Dobd ki. Totál hibbant a nő. Ne haragudj de egy ajándékot visszautasítani.

Na meg az étterem, mi az hogy drága? És? Nem lehet hogy egyszer eszik az ember egy jót, és nem az anyja főztjét egy életen át? Te tudod, de nekem unszimpatikus az ilyen aki zárkózott a világra és burokban él.

jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nyilvan nem akwr veled jwrni es nem akqrja hogy utolag a fejére legyen olvasva.


En jártam már ugy hogy egy szerelmes pasitol kaptam egy leheletvékony köves ezüst gyűrűt, aztan mikor nem jottem vele össze eljott egy haverjával hozzánk es visszakérte a gyűrűt. Nekem rosszul esett hogy minek adta akkor nekem milyen ajándék az amit visszakernek es nekem volt kellemetlen is az egesz hogy 2 pasi jön hozzám elkérni a dolgaim. Ill visszakérni amit kapam. Nem azert hogy elhivjanak pl programra csavarogni vagy akarmi, hanem elkérni a gyűrűmet..


Ma már ha tudom hogy csak ugy kapok vmit mert meg akarnak venni es csak azert jár hogy járjak vele azokat el se fogadom.

Volt amikor exem is ugy akart visszaszerezni hogy taskanyi ajandekot vett. Parfümök sminkszerek penztárca mind nagymárkás egy teli kabát stb már tudtam azt is ha nem békülök ki ezek nem járnak. Ezek nem ajándékok hanem ezzel akar megvenni. "Pénz"eszköz hogy vele járjak. "Üzlet."


Igy el se fogadtam erre mindent el is vitt.

jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem is ertem ezt a pasikban.. ha en nyujtok barmilyen ajandekot is barkinek nem azert nyujtom mert velem van, hanem mert szeretem. Ha velem van ha nem akkor is szeretem. Szeretetbol nyujtom. Ha lelép ha nem, az az övé.
jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd békén, nem akar tőled semmit. Szó szerint. Azért nem fogad el semmit mert tudja hogy hamarosan le fog koptatni.
jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Troll kérdés, jó reflektálás az itteni csóré kérdésekre, válaszokra. Ügyes! Négyes alát adok rá.
jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kitana. ***** válasza:
75%
Én sem szeretem az ajándékokat a korai szakaszokban. Mondjuk egy étteremmeghívást nem ajándéknak tekintenék, hanem szimplán randinak, a macskaházat meg én is elfogadtam volna, mert ott meg arra gondolnék, hogy a macska örülni fog neki, de pl az ilyen random tárgyakat nem szeretem, mint ékszerek, ruhák, akármi. Igazából az ilyeneket a későbbiekben sem, azt szeretem, ha olyan ajándékot kapok, amit tényleg szerettem volna, már kinéztem, többnyire használati tárgyak, de ezek meg olyan értékű dolgok általában, amiket komoly kapcsolatban vesz az ember a másiknak. Random biszbaszokat magamnak is nagyon ritkán veszek, mert feleslegesnek tartom és egy randizós időszakban sokkal nagyobb értéke van az együtt töltött időnek, beszélgetéseknek, azzal nem tudok mit kezdeni, hogy hozzám vág egy nyakláncot a másik és akkor legyek hálás, mikor még azt sem tudom, tényleg komolyan tervezek-e vele vagy sem.
jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Én se fogadnám el, te le akarod kenyerezni, egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy elhalmozod anyagi dolgokkal.
jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem semmi baj nincs kettőtök között, valamit legalább elfogadott :)

Nem kellenek ajándékok, ráérsz ezekkel.

jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, hogy miért nem fogadja el. Ahogy fent is írták, gyakori, hogy egy pasi nem csak úgy ad ajándékot hanem vár is érte valamit cserébe de az csak utólag derül ki.

Nem lehet, hogy a csaj is ettől tart? Hogy azért akarod drága dolgokkal elhamozni, hogy cserébe te is kapj valamit? És ha nem alakul kedvezően számodra a kapcsolatotok, akkor meg úgy fogod érezni, hogy rossz lóra tettél?

Lehet, te nem ilyen vagy, de sokféle pasi van, mi meg szopjuk ki a kisujjunkból, hogy éppen melyikhez van szerencsénk.

De az is lehet, hogy egyszerűen nem aksr lehúzni, így olyan dolgot, amit túl drágának tart, nem akarja, hogy kifizess neki.

jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Macskás nő, fuubmg.

Ez mindent elmond.

Minek neked egy mcsks nő?

Hibbant mind.

jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!