Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól sikerült randi, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sikerült randi, mégsem reagál másnap. Miért?

Figyelt kérdés
Két napja randiztam egy lánnyal facebook társkeresőről. Első randink volt. Jót beszélgettünk, nevettünk, elmentünk kajálni majd hazavittem. Puszival elváltunk, mondta, hogy szeretne még majd talizni. Azóta írtam neki, menjünk át messengerre dumálni, de egy napja nem reagált, pedig élőben megbeszéltük, hogy így lesz. Ilyenkor mi van?
jan. 16. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg épp mással randizott.
jan. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet a következő meg is fektette.
jan. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Mégsem sikerült jól a randi. Sok férfi jár így, azt gondolja, hogy egy nő nevet meg mosolyog, akkor már nyert ügye van, pedig simán lehet, hogy a lány csak udvariaskosik.
jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
45%
Az gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy neki is van élete és közbejöhetet vmi...
jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
A nők mindig több pasassal randizgatnak egyszerre, és a legjobban kinéző mellett kötnek ki. Valószínűleg nem te voltál az.
jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Mert más jobban tetszik neki.
jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem a nevetgeles alapjan dol el, hogy akar-e tovabb ismerkedni. Nem bohocot keresnek a nok, hanem ferfit. Valoszinuleg nem sok mindent tudtal onmagadbol megmutatni az okorkodesen kivul. Meg fogsz lepodni, de azok az elso randik a sikeresebbek, ahol nem a nevetgelese a foszerep.
jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Beszélgettek és ami vicces volt azon mindketten nevettek. Ökörség, hogy beszélgetnek és jól érzik magukat? Egyszerűen kevés volt a kérdező és nem azért, mert "bohócot" csinált magából #7!
jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

"egy napja nem reagált"

Szerintem ha neked megéri, várj még egy napot.

jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ha konkrétan ő mondta, hogy találkozna még veled, az úgy érdekes. Nem lehet, hogy te kérdezted tőle, találkozna-e még és ő azt válaszolta, hogy igen? Mert akkor csak félt attól, hogy nem fogod jól fogadni a visszautasítását. A 3. jól mondja, velem is volt olyan, hogy nem éreztem rosszul magam, jót beszélgettünk, de egyszerűen nem jött be, nem akartam folytatást, de azt a talit kimaxoltam, érdeklődtem, beszélgettem vele, nevettünk sokat. Utána meg írt, hogy na mizu jól éreztem-e magam, írtam, hogy igen de folytatást nem szeretnék, ő meg azt hitte, hogy lesz ebből valami. Nem csak tökéletes és szar randik vannak, van átmenet, hogy jó volt, de nem ismételném meg, mert annyira nem tetszik a srác.


Ha az a kérdés, miért nem írja meg, hogy nem akar semmit, a válasz az, hogy sok férfi nem tűri a visszautasítást, a lány meg akarja úszni a szitkozódást illetve azt gondolja, kevésbé bánt meg vele téged, mert ebből te úgyis érteni fogsz, nem kell meghallgatnod, hogy mi volt a baj veled :D

jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!