Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sikerült első randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sikerült első randi után mi a legjobb taktika, ha másnap keresem a lányt, vagy ha "eltűnök" néhány napra?

Figyelt kérdés
Csak hogy ne bízza el magát túlságosan, melyik megoldás a nyerő?

2019. máj. 2. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2019. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Most komolyan, mi a francért kell taktikázni?
2019. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván ha el Tünsz par napra azt jelzés hogy nem erdekled őt annyira!


Egy egyszerű üzenet hogy jol éreztem magam ismételjünk meg! (Fontos hogy ne kérdéssel írd azaz hogy megismételehtnénk... hanem ugy hogy igen ismeteljunk meg!)

2019. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%

Nos, én alapból el szoktam tűnni a nők életéből, aztàn később felbukkanok, és ezzel érzelmileg összezavarom őket, ami főleg akkor üt nagyot, ha màr alakul nekik valami valaki màssal. A másik eset, hogy szintén eltűnök, de ők keresnek, én meg hagyom, hogy jöjjenek utànam.


Nagyszerű jàték, egyszerűen imàdom!

2019. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na igen, 4-es, valami ilyesmire gondolok én is.
2019. máj. 2. 21:59
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

a Nők szoktak ilyen hülyeségekkel játszadozni.


Te férfi vagy.

A csaj egyből azt fogja gondolni, hogy nem tetszett neked, és tuti van más is.,


Érzékeny rosszaságok ezek! Vigyázni kell.

2019. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#5


Ehhez a jàtékhoz azért olyan mentalitàs is kell. Én azért elég bunkó vagyok, nekem jól àll. Ha te rendesebb pasi vagy, nehezen fogod tudni ezt csinàlni.


Azért azt érdemes viszont neked is megjegyezned, hogy a nők tévtanítàsàval ellentétben nem vonzó, ha folyton mész a nők utàn, mint a többi tökfej. Ha nem hagyod, hogy időnként ő keressen, akkor semmiben sem leszel màsabb. Màrpedig ha fontos vagy a lànynak, keresni fog.

2019. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

#6


Na ez is netto hülyeség.


Csajok ilyet jàtszani? Igen, max akkor, ha lesxarjàk a pasit. Komolyan érdeklő pasikkal nem jàtszanak.


Màsrészt: miért baj, ha azt gondolja van valakije? A női tévtanítàs szerint ez gàz. Én azonban úgy làtom, hogy ha pl. a nő meglàtnà a Kérdezőt egy Sarka Katàval, szétpukkanna a féltékenységben, mert a nők irigyek egymàsra, és minél jobb nővel van egy pasi, az annàl vonzóbb.

2019. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Volt ilyen, hogy a randi partner eltűnt. Gondoltam, akkor ez ennyi volt. Mire felbukkant, én már túl voltam két randin valaki mással, és egész jól alakult a dolog.
2019. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1%
Előttem lévő tipikus példàjàt adta annak, hogy milyen egy szar randi. Ha az valóban jól sikerült ugyanis, akkor a nő nem intézi el annyival, hogy akkor ennyi volt, és nem lép rajta túl ilyen könnyen. Ezért mondom kérdező, hogy ha jàtszani akarsz akkor szàmold bele azt is, mit tettél a nővel. Na sziasztok.
2019. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!