Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a hozzám hasonló családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hozzám hasonló családi közegből jövő nőkkel érdemes ismerkednem, vagy más is van,akit totálisan nem érdekelnek az anyagi világ dolgai?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy nagypolgári ,vagyonos családban nőttem fel, így soha nem érdekelt a pénz, lakásom van, befektetéseim vannak, nem kellett sosem ilyen mindennapi dolgokon gondolkozni,mint a megélhetés és társai, egyetemeket is hobbiból végeztem, a munkám is csak úgy szórakozásból csinálom. Sok lánnyal volt már dolgom,és jellemzően eluntam velük, mert jellemzően ezek voltak a kedvenc témáik,h mennyit keresnek,hogy élnek,hogy jönnek ki,hogy tudnának többet keresni,mire kell költeni, mi mennyibe kerül ect. és az a helyzet,h még olyanok esetében is ,akik már tök jól keresnek,de nem elégedettek, szinte minden lépésük,gondolatuk az anyagi világ körül forog, ami engem egyáltalán nem érdekel, egyszerűen unom ezeket a témákat,vagy kifejezetten kellemetlenül érzem magam, bűntudatot érzek(miközben semmi okom nem kéne,h legyen rá) és közben amúgy tökre megértem őket, csak tényleg kb. lassan nyitott szemmel alszom el,amikor ilyen témák kerülnek szóba,és a többségnek ez nagyon meghatározó. Ha meg bedobok valami filozofikusabb ,elgondolkodtatóbb kérdést,témát,az meg nem érdekli őket, és persze érthető, hogyha valaki nem a legjobb közegből jön,annak sokkal inkább meghatározza az életét az anyagi világ,sőt még aki sokra vitte abban is benne maradnak ezek a rutinok,hiába él már sokkal jobban.

Szóval azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy hozzám olyan lány illene,aki hasonló jómódban nőtt fel, mert talán ők azok akik szintén nem tulajdonítanak olyan nagy jelentőséget az anyagiaknak,hisz mindig is természetes volt számukra. Vagy ti ismertek olyanokat, akiknek nem határozza meg ennyire a mindennapjaikat, hogy milyen közegben szocializálódtak?


jan. 16. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy nem gazdag, de jól megélő családban nőttem fel, de furcsállom amit mondasz, mert nekem pl. nem ez lenne az első kérdésem, hogy mennyit keresel, mire hogy költesz. Fontosabb a személyét megismerni az embernek. Nem lehet, hogy akarva, akaratlanul erre hegyezed ki a témát te magad? Az is lehet, hogy szimplán olyan nőket találsz meg, akiket az érdekel mennyit költesz rájuk. Ahhoz hogy más közeg találjon meg változtass te is. Mondjuk ha valakit elviszel randizni ne egy drága helyen tedd legyél kreatív, sétáljatok egy szép helyen és piknikezzetek vagy a sarki gyrososhoz menjetek. A lényeg, hogy sokat beszélgessetek és az elején már olyan témákat dobj be ami érdekel téged és meglátod hogy reagál. Ha változtatsz a környezeted is változni fog. :)
jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az elején abszolút nem hozok fel ilyen témákat,sőt igazából soha nem, egy-egy lány még mondta is,hogy hogyhogy nem kérdeztem rá ilyenekre(?).

És azt se tapasztalom,h azt várnák,h rájuk költsek, sőt sokszor kikérik maguknak,ha valamit én akarok fizetni, mintha bizonyítani akarnának,h nem kell amiatt 'aggódnom',hogy le akarnának húzni, vagy valami megfelelési kényszer ez ,én nemtom, de én ennek az egésznek nem tulajdonítok akkora jelentőséget,mint ők.

jan. 16. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet inkább az "unalmas hétköznapok" elől menekülsz. Mert a legtöbb ember beszél erről a párjával, hogy mit tervez, miket szeretne, ami bizony pénzbe kerül. Tehát abban lehet valami, hogy téged egy "átlag élet problémái" untatnak. Amik nem is feltétlenül problémák, hanem velejárója egy már dolgozónak, még ha jól is keres, ha ő egy tervezgetős, célokkal rendelkező ember. Ez olyan , hogy a kisiskolás a matekórán aggódik, az egyetemista, hogy milyen lesz a zhja, a felnőtt meg bizony a kiadásain. Ha ezzel nem szeretnél találkozni , akkor vagy egy nagyon céltalan embert kell találnod, aki úgy él, hogy "majd lesz valahogy" vagy ahogy mondod egy nagyon gazdagot, akinek "mindegy nekem hogy lesz bárhogy megvagyok".
jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilvan egyszerubb, ha hasonlo kozegbol valaszt maganak part az ember. A legtobben igy csinaljak, ez nem tunt meg fel eddig?


Amugy meg igenis lehetne buntudatod, vagy legalabbis magadba nezhetnel, mert a tarsadalmi egyenlotlensegekert fokent a rendszer, de ti, vagyonosak is felelosek vagytok. Egy kis onreflexio nem artana.

jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem tehetek róla,hogy hova születtem, ahogy senki se tehet róla, mindenki azt a közeget veszi természetesnek,amelyikbe felnő. Egyébként pont az én családom egy csomót adakozik,meg jótékonykodik, én is szívesen segítek annak,aki rászorul, viszont nem ezekről a hétköznapi témákról szeretek beszélgetni,mert hosszútávon lehangol.
jan. 16. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem tehetsz rola, hova szulettel, de ez a "jajj, ezek a csorok folyton a penzrol beszelnek, es ez engem untaaat", mintha egy Monthy Python filmbol jonne..


Ezt leszamitva megertelek, es a kozeg igenis szamit. En is Nyugat-Europaban lakom, es megdobbent, hogy otthon mennyivel tobbet beszelnek a penzrol. De ilyenkor befogom a szam, mert tisztaban vagyok vele, hogy ez amiatt van, mert Magyarorszagon a legtobb ember SZEGENY. Meg ha ez neha lathatatlan szegenyseg is.

jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!