Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mozgássérült lányok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérült lányok. Ti inkább egészséges, vagy hozzám hasonló mozgássérült srácokkal ismerkednétek vagy lennétek kapcsolatban szívesebben? 23/F

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Egészséges. Esetleg akkor lennék mozgássérülttel, ha nem születési rendellenesség vagy ezt okozó betegsége lenne, hanem mondjuk egy baleset következtében került ebbe az állapotba.
2018. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Upsz, most nézem, hogy mozgássérült lányokhoz szól a kérdés.
2018. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem egészséges férfiként van tapasztalatom fordított esetre.

Anno 7 évig volt alkar amputált párom, amit amikor megismerkedtünk, nem tudtam, de a második randin elárulta a lány.

Engem nem érdekelt, mert magát a lányt szerettem meg. Utána olyan iskolába jártam, ahova épek és mozgássérültek is jártak, úgyhogy úgy hozta a sors, hogy újra mozgássérült párom lett ezután és ott is magát az embert szerettem meg.

És most, harminc X évesen úgy látom, hogy minden további nélkül újra el tudnám képzelni, hogy mozgássérült, akár amputált párom legyen hosszú időre. (épp párt keresek)

Úgyhogy mindent összevetve azt mondom, hogy maradj pozitív ember és meg fogod találni a párodat!

Sok sikert!

2018. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy ez nagyon jó. Kevés ilyen ember van mostanában, akit nem csak a külső érdekel.

Szerencsére tudom állítani, hogy pozitív vagyok, a rosszabb dolgokban is meglátom a jót. Szóval ez nem okoz problémát. Remélem, hogy ez párkeresésben is segítségemre lesz.

2018. nov. 2. 10:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni nem mozgássérültkent, hogy esetleg fogyatékkal elő párom legyen(látássérült volt már), de direktbe nem ilyet keresek.
2018. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges lányként én is el tudnám képzelni, hogy mozgássérült legyen a párom. Ha például a barátommal történne hirtelen valami, mondjuk autóbaleset, meg sem fordulna a fejemben, hogy elhagyjam, hanem félteném, támogatnám és szeretném továbbra is.
2018. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valahol egyébként azt is meg lehet érteni aki emiatt nem akar a párjával maradni. Viszont aki tényleg szereti a másikat, egy ilyen baleset után is a párjával marad.
2018. nov. 3. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges 26 lányként ....


Volt egy kapcsolatom 3 évig, kezdetektől érzékelhető volt hogy valami nincs rendben fejben nála. Sorra tudtam meg hogy már kiskoraban ezt azt megállapítottak, de anyukaja nem fogadta el amit orvosok mondtak, ezért nem kezeltette. Közben szóba került gyermektervezés. Később én ragaszkodtam hozzá, hogy kivizsgáltassa magát. Mert egyre több konfliktusunk volt abbók amilyen. Eltávolodtam, elhidegültem töle lassacskán. Kiderült fiatalkori demencia. (Akkor 32) Ami rohamosan rosszabb lesz. Akkor megígértem hogy nem hagyom magára. Nem tudott úgy gondolkozni, reagálni, lassan nehezen értett meg dolgokat, nagyon nagyon rossz memória.


Telt az idő és én ezt nem vállaltam.


Pedig sokáig küzdöttem, bűntudatom volt...

2018. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos, akad olyan hogy a szülők nem fogadják el hogy a gyerekükkel nincs rendben valami, legbelül tudják pedig. De így történhet meg az, hogy csak később derül ki az ilyesmi és sokszor olyankor már késő...Az a lényeg legalább megpróbáltál mellette maradni, emiatt érthető is a bűntudat, hogy aztán később még se ment, de biztos nem lehetett könnyű, ez olyan dolog, amibe én sem láthatok bele, illetve én sem érthetem mi játszódhat le olyan ember fejében akinek ilyen gondja van, pont azért mert agyban én is teljesen ép vagyok, csak fizikailag nem. Szóval ezt én is csak talán elképzelni tudnám. Szóval, ahogy írtam, biztos nem lehetett könnyű.
2018. nov. 10. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Tudom, nem ez volt a kérdésed, de le kellett írnom. És nem önsajnáltatás. Az Ő családja még máig engem hibáztat, pedig nem volt könnyű szakítás


Lehet, sokan elítélnek, nem akarok senkit megbántani, de őszinte is akarok lenni...


Én nem tudnék belemenni egy kapcsolatba mozgássérült férfival.

Sok ismerősöm van, olyan kerekesszékes srác is, akihez éveken át húzott a szivem, de nem volt bátorságom meglépni az amire várt. Sokáig győzködtem magamat, de be kellett ismernem, hogy nem lenne őszinte, nem menne.


Ápolónő vagyok, de sajnos durván szólva "otthonra" nem tudnám elképzelni az életet így. Sajnos!


Ha az egészséges párom kerülne ilyen helyzetben, akivel komoly kapcsolatom van, akit teljes szívből szeretek biztosan nagyon nehéz lenne... Támogatnám, mellette lennék amennyire erőmből telne...

2018. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!