Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek is egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is egy nagy előre lépés a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, előtte nagyjából egy hónapot randiztunk. Nyilván szeretkeztünk már, de sosem aludtunk még együtt.

A múltkor viccesen dicsekedtem hogy híresen jó krumpli levest csinálok. Tegnap ahogy munkából hazaért felhívott és mondta hogy nagyon szenved a hasi görcseivel és örülne némi társaságnak és esetleg a híres krumpli levesnek.😄 Szóval átmentem, közben bevásároltam, és vittem neki fagyit is, nagyon örült. Aztán én a konyhában főztem, ő a kanapén ült (ez a lakásában nincsen túl messze) és beszélgettünk. Aztán ettünk és beraktunk egy filmet. Közben bevett egy gyógyszert, mert csak evés után lehet. Mondta nekem, hogy biztosan egy fél órán belül elalszik, amikor beüt a gyógyszer, de nagyon örülne ha maradnék. Szóval együtt aludtunk. Szerintetek is nagy mérföldkő az első együtt alvás? Én reggel nagyon boldog voltam, csináltam neki reggelit, azzal keltettem és egyszerűen csak minden olyan jó volt. Sosem volt még érzelmileg ilyen mély kapcsolatom. 24F



jan. 16. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, előrelépés, az autocorrect írta át😅
jan. 16. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukik vagytok, sok boldogságot! 😊
jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos! Sok boldogságot!!! <3
jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
(Nálam) Sikeresebb, őszinte jövőt nektek! :)
jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek is előrelépés! Nagyon köszi egyébként!☺️
jan. 16. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az intimitás új formája, mindenképp előrelépés. Élvezzétek, szeressétek egymást, sok boldogságot!! Jó ilyet olvasni, főleg itt :)
jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

Végre a sok debil topic után annyira üdítő ilyet olvasni! 😊


Hajrá Bro! Csak így tovább! 😎

jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az.
jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!