Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be kövessem instagramon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kövessem instagramon?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel sűrűn látjuk egymást de még sosem beszéltünk.Vannak közös ismerőseink mert az instagram feldobta,hogy kövessem be.Nekem nagyon bejön külsőre,talán túlságosan is.Szoktuk egymást nézni de eddig még semmi nem történt.Tudtommal nincs senkije,de akkor miért nem lép?Lépjek én?Kövessem be?Aztán lesz ami lesz?Ráírni már nem akarok,az túl nyomulós lenne.

2023. nov. 15. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne....
2023. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2023. nov. 15. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktuk egymást nézni de eddig még semmi nem történt.Tudtommal nincs senkije,de akkor miért nem lép?"

Én is szoktam nézni más emberekre, ha mondjuk épp előttem vannak, de ettől még nem akarom felszedni őket.

2023. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ezt ne úgy értsd,hogy egymásra nézünk és ennyi.Ez már egy kis flört féle nézés.
2023. nov. 15. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor kövessed be instán, nem nagy ügy.
2023. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nem követném be. Ha akar valamit akkor fejezi ki ő.
2023. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass nyugodtan a 6-oskára, úgy látszik, ő is az a nőci, akinek a hobbija mások életének a szabotálása hülye tanácsokkal :D
2023. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Heteske arra hallgat akire akar, én csak leírtam a válaszom a kérdésre:


"Be kövessem instagramon?"


"Én nem követném be."


Egyáltalán miféle szabotálásról beszélünk ha szemeznek és ennyi?


De kövesd be kérdező, hallgass a heteskére, aki szerint a nőnek illik meglépnie az első lépést, mert egyenjogúság van.


Nem is az a baj, hogy ki kezdeményez igazság szerint hanem azzal, hogy bámultok egymásra, mint a borjú az új kapura és ennyi.


Ha ő félénk, szégyenlős típus ugyanolyan lesz online HA egyáltalán visszajelöl.

Másik opció, hogy felenged online térben, de a való életben problémáid lesznek vele, mert randizni elhívni nem mer = azt is neked kell, csókot is neked kell kezdeményezni és hasonlók. Vagy nem fog felvállalni, mert egy helyen dolgoztok, taliztok barátok közt. (:D)

Akár féltékeny lesz, mert önértékelési zavarai vannak, mindig te húzod az igát, mert antiszoc, túlzottan introvertrált stb.


Egyszerűen az olyan bátortalan, tutyimutyi férfiakkal (& nőkkel szintén) csak gondok vannak.


Aki arra nem képes, hogy hozzád menjen beszélgetni, pár szót váltani annak vagy nem kellesz te annyira, vagy bajok vannak vele!


Na de a te kezedben a döntés. Hallgathatsz simán a heteskére is.

2023. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Egyáltalán miféle szabotálásról beszélünk ha szemeznek és ennyi?"


Amikor még egy nyamvadt bekövetésről is lebeszélnél valakit, az egész szabotázs-szagú.

Hadd találom ki: neked nincsen senkid, ezért másokat is megpróbálsz lebeszélni minden interakcióról :D

2023. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Heteske eltaláltad egy savanyú, irigy femcel vagyok. Most jobban érzed magadat? :D


Írtam világosan, hogy nem azzal van pont a baj, hogy beköveti vagy se. Hanem a mögötte meghúzódó dolgokkal. Mindazt amit felsoroltam egyáltalán nem pozitív hatással vannak. Még párkapcsolatban is gáz hiszen nem egyenrangú partnerként tekinthetőek HA bátortalan, nyomi kis lúzerkével van dolga.

Tönkretenné a kérdezőt:

1) A kérdező hordaná a nadrágot és a fiúcska lene a papucs, vagy a kisfia.

2) Féltékenységi jelenetekkel, korlátozásokkal, manipulációkkal,zsarolásokkal.

Ha mégse nyomika hanem csak lusta, úgy érzi, hogy a nő dolga rástartolnia annak:

Vannak női szexre/nem tetszik ő a kérdező neki olyan szinten/tudja nagyon jól, hogy a kérdező fog rámászni, mert látja rajta mennyire oda van érte és csak használni fogja.


Természetesen ha ez a kérdező célja, semmi komolyat nem szeretne akkor hajrá bármelyik verzióról is van szó és persze ha nem fél attól, hogy zaklatná "szakítás" után a "férfike".

2023. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!