Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarsz ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval randizgatások, vacsora, termál, szex, filmezések. Ajándékozás, összebújás. Tervezgetjük a közös utazást. 2 hónap alatt történt mindez.


Majd kicsit távkapcsolattá alakult, beszéltünk párszor telefonon, videóhivasban. Mindennap küldtünk szelfit stb. Aztán egyszer csak eltűnt 10 napra. Semmi kommunikáció nem volt köztünk.


Aztán újra felbukkant. Hogy nagy volt a csend de érdeklődni szeretne felőlem stb. Majd ekkor már én nem nagyon válaszolgattam neki.


Küldött egy képet hogy megtalált a társkeresőn ahol találkoztunk de ő utána törölte magát...én meg fennhagytam csak nem nagyon használtam. És hogy neki ettől vegyes érzései lettek de ha beszélni akarok ő itt van.


Erre küldtem eg, hangüzenetet amiben elmondtam hogy mivel eltűnt meg visszatért, regisztrált, újra keresgél... gondolom nem voltam rossz opció neki, de nem az akire igazán szüksége van...és hogy nem akarom erőltetni a dolgokat. Minden jókor jó időben történik, élveztem vele az időt. De a legjobbakat!


Szerintetek ez jogos részemről?


24/L



jan. 16. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagyott ott szó nélkül 10 napig, mert megtalált azon az oldalon, ezt jól értelmezem?
jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magad helyett is büszke vagyok Rád. Kiléptél ebből a megalázó helyzetből, abból időben felismerve azt. Csak így tovább!
jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Mind a kettőnek igaz volt!


Miért ment újra fel a randi appra ha te már vagy neki nem tiszta.


Neked is törölni kellett volna magadat ahogyan neki is.


Gyanakvó volt szerintem mert a nők ezt csinálják mostanában hogy van B C D és Q terv pasi is. Velem is megtörtént ez reális gondolat. Lehet ezt akarta ellenőrizni ilyen bénán.


Ha az van amit mondtam akkor bukta a semmi miatt a párkapcsolatát xd.


U.i.: Jó lenne ha nem lenne egyik felének se Q terve mert ez csak mérgezi a kapcsolatot.

jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, most talált meg ezzel... mikor már én nem válaszoltam neki.
jan. 16. 23:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a pasinak családja van? Otthon rájöttek valamire, kicsit leállt...most meg igazából benned akar bűntudatot kelteni??



Bocsi, mindenkiből a legrosszabbat nézem ki mostanában.

jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mielőtt eltűnt 10napra akkor meg arról panaszkodott hogy véletlenül látta a városban azt a csajt akivel randiztak de a csaj egy rövid üzivel "szakított"


Ezért most a hangüzenetbe én ezt hozzá is tettem, hogy nekem volt megérzésem hogy neki csak egy opció vagyok. Nem rossz opció de nem az igazi.

jan. 16. 23:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, találsz jobbat.
jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy miért ő kér számon miután 10 napra eltűnt aztán visszatáncol egy ilyennel, hogy ő is fenn van...ha beszélni akarok itt van.


Ki akar beszélni vele ezekután? Beszélgessen akkor mással 😅


Ilyen hülyeséggel életemben nem találkoztam, de nem akarok túl bunkó és elutasító sem lenni mert van hogy azzal vágja el az ember a lehetőséget.

jan. 16. 23:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felrakott a polcra porosodni, hogy majd levesz, ha éppen nincsen más, ezt jól látod. Ne foglalkozz vele..
jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, én is voltam már olyan helyzetben hogy csak ismerkedtem valamennyire valakivel, és az illető nem törölte magát azonnal, én ezt tudtam is…

Aztán tovább randiztunk, osszejottunk stb, de ő még mindig nem törölte magát…. A válasz: annyira szerencsétlenül hanyag és nem érdekli hogy az applikacio a telefonjaban van. (Azóta már lassan eltelt 1,5 év, kitorolte mert mondtam neki hogy azért nekem rosszul esik hogy ott van a telefonjaban)…


Aki eltűnik minden nélkül 10 napra, az már ne akarjon beszélgetni, meg ne kérjen számon senkit

jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!