Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha egy lány tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy lány tetszik nektek de nem néz a szemetekbe de ti viszont nézitek akor is odaléptek hozzá és elkezdetek vele beszélgetni. Később esetleg randira hívni? Vagy ha alány nem viszonozza a nézéseteket akkor már elis ásta magát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gond az, hogy ha nem néz. Attól még oda lehet lépni hozzá! De az már parasztság, ha beszélnek hozzá és úgy csinál, mintha nem is érdekelné, amit mondanak...

Az, hogy zavarban megint más, de az látszik. Emiatt nem lehet probléma.

2010. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszy én ugy értetem hogy zavarban van de nem bunkó egyszerűen szegény lány nem meri viszonozni a nézését a fiunk! Köszy a választ :)
2010. okt. 23. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem asta el, csak ugy gondoljuk hogy nem erdekeljuk... Zavarban lehetsz, de azert viszonozd a pillantasd, mosolyodj el, csak aztan kapd felre a fejed, abbol mar latszik )
2010. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen látszik hogy zavarban van, és nem az érdeklődés hiánya miatt teszi, akkor az inkább plusz pont, mert azt jelenti, hogy tetszem neki.
2010. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
velem pont fordítva van mindig néz egy csaj órán és mindig mikor rá nézek el fordítja a fejét ha én nézem és rám néz akkor is...xD jókat szoktam játszani...de nem tom mit akar sztem csak arra tud nézni vmi lehet vele...
2010. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszy a válaszokat! azért még várok válaszokat!! :)
2010. okt. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!