Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít ismerkedéskor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ismerkedéskor, ha a férfi kopasz? 24 éves vagyok, ha ennek van bármi jelentősége.

Figyelt kérdés
Adnál neki esélyt ha mondjuk odamenne hozzád a konditeremben, buszon, villamoson, Sparban stb.? Vagy esetleg szembe jönne veled egy ilyen profil társkeresőn? Ha nem akkor az egyéni preferencia miatt lenne vagy van esetleg más oka?

jan. 22. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavar ha kopasz, de engem az idődebb korosztály é
jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Told le a hajad.
jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy van, hiszen alapvetően meghatározza a kinézetedet. Ha jól áll a kopaszság, akkor nem hátrány. HA nem, akkor nincs szerencséd.
jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Ez nem választás kérdése, előbb-utóbb muszáj lesz. Azt nem tudom megmondani jól áll-e vagy sem.
jan. 22. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Okés, én csak a kérdésedre válaszoltam, nyilván van jelentősége.
jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit helyesnek találok, akkor tökmindegy. Pl. most egy kopasz, borostás, helyes, sportos pasival járok össze.
jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Alapvetően taszító, de ha emellé szakálla van akkor még lehet vonzó.N
jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem az számít, hogy van-e hajad, hanem, hogy mennyire nézel ki jól. Ha kopasz vagy és ronda, akkor hátrányt jelent, de ha kopasz és jóképű, akkor minden fasza. Érted már? Dús hajjal is lehet valaki bűnronda...
jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondják sokan, hogy csak akkor jó ha ilyen, meg olyan a fejformád? Vagy inkább csak arról van szó, hogy ez túl nagy váltás a környezetemnek és ez ilyen alibi kifogás, hogy megtartsam azt a hajam, ami most még van?
jan. 22. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól áll neki a kopaszsàg, nekem kifejezetten tetszene. Sőt, örülnék, ha odajönne hozzám.
jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!