Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hét után már látnád, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét után már látnád, hogy mit akarsz a másiktól nem ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy hete már minimum megy a randi ,a napi non stop konntakt, volt szex,együtt ébredés, mozi,vacsora !

Ennyi idő után már nagyjából minimum látod, hogy mit akarsz a másiktól nem ?

Mármint mit tudnál vele elképzelés a közel jövőben legalább?!

N32


jan. 24. 04:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos. Ha meg nem tudok vele semmit elképzelni akkor már rég leléptem volna. 33N
jan. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt
jan. 24. 04:14
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
1 hete ismerkedtek és már volt szex is? Szerintem túl gyorsan történik minden, ha így van.
jan. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy mit, igazából még nem. Akkor is csak egy hete ismered és semmit se tudsz róla, ha minden nap 0-24 együtt vagytok. Inkább úgy mondanám, hogy azt lehet ennyi idő után érezni, hogy érdemes-e esélyt adni és folytatni, vagy nem lesz belőle semmi komoly, és ideje kilépni.

Ha a pasi mondja azt ezek után, hogy még nem tudja, az azt jelenti, hogy ő már tudja, hogy ebből nem lesz semmi komoly, de addig is van szex, amíg megismeri a megfelelőt.

Sajnos nagyon sok pasi ilyen, hogy jobb híján megy bele valakivel, aztán párhuzamosan ismerkedik, akár éveken át. Van, aki akár az esküvőt meg a gyereket is bevállalja, hogy a nő ne lépjen le, közben meg végig keresi a jobbat. Aztán az első alkalommal le is lép, ha képbe kerül valami cicababa.

Legyél óvatos, nehogy ebbe a csapdába ess! Ha te már most érzed, hogy bizonytalan vagy, nem tudod magad elengedni, nem érzed úgy, hogy egy pár vagytok, akkor egyszerűbb most kilépni, mint amikor később teljesen beleszeretsz.

jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4 .pont ezekért írtam ki a kérdést.

Nagyon szépen köszönöm,ettől akarom magam meg óvni!

jan. 24. 08:16
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Egy hét nem elég csak arra, hogy azt megtudd kit mutat neked a felszínen egy ember aki imponálni akar. Hiába zavartátok le a szexet is, attól sem ismersz meg vagy fogadsz a szívedbe jobban egy embert. Ha viszont az egy hét járás előtt már ismerted hónapok óta az megint más téma.
jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6 túl sok volt ez a rövid idő alatt köztünk az impulzus is.

Nekem az a lényeg hogy legalább kezdjen a másik fejében körvonalazódni

jan. 24. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Már eg első randin láttam esélyt arra, hogy együtt öregszünk majd meg.


De egy hét nekem nagyon kevés arra, hogy kimondjam, hogy kapcsolatban vagyunk. Ehhez nekem az kell, hogy szerelmesek legyünk vagy nagyon közel ehhez az állapothoz, ami nagyjából egy-másfél hónap az első randitól kezdve. (Megjegyzem én nem is szexelnék egy hét után, de nem baj, ha más igen. Én egy hónap után szexeltem kb ami még így se kapcsolatban volt, utána lett hivatalos)


Arra viszont elég ennyi, hogy komoly ismerkedés legyen (komoly szándék és nincs más).

jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Az kemeny, 1 het chat meg szex az tudod mire bizonyitek? Arra, hogy meg veletlenul sem akartatok megismerni egymast. Ahhoz kicsit tobb ido kell, meg tobb szituacio, hogy megismerd a masikat. Lattad hogyan viselkedik tarsasagban? Hogy stiroli a pincernot? Felveszi a babakocsibol kiesett cumit? Segit a vaknak a zebran? Ez bem cheklist, hogy tudod, hogy bort vedel, a kedvenc szine a kek, es kutyas, nem macskas. Wtf? Eleg nagy kaosz van benned. Felnott ember nem igy ismerkedik, mint ahogy ti lemuveltetek.
jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz????

Nem feleségül akarok menni baszki

jan. 24. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!