Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vissza tudom nézni Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom nézni Facebookon társkereső app-on, hogy kiknek tetszettem?

Figyelt kérdés

Tetszettem egy lánynak aki nekem is bejött volna de sajnos a profil megtekintése helyett szívet nyomtam

Vissza tudom nézni alkalmazáson belül kiknek tetszettem és ki lehetett a lány?



jan. 27. 07:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fingom nincs, mert azt még nem használtam, de esetleg azt nem tudod megnézni, hogy kinek küldtél szívet?
jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom nem, nem látok ilyen opciót

Tudna olyan is válaszolni aki használja ezt az applikációt és ért is hozzá?

jan. 27. 07:33
 3/17 A kérdező kommentje:
Itt egyáltalán semmilyen előzményt vagy jelölést nem lehet visszanézni úgy tűnik vagy én látom rosszul?
jan. 27. 07:39
 4/17 anonim ***** válasza:

nyugi, még szombat reggel van, másnaposak az emberek, és még csak 33 perce írtad ki a kérdést. :D


A böngészőoldalt, pontosabban ezt a fület azóta bezártad? Lehet, hogy az előzményben meg tudod nézni, ha visszázol, de talán az se mindegy, hogy telefon, vagy gépről lested.

jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezt csak telefonról lehet nyomkodni más alkalmazáson nem működik a facebook társkereső és úgy tűnik semmilyen előzmény nincs

Ha benne vagy az alkalmazásban akkor meg lehet tekinteni az adott illettő profilját akinek tetsztettél és akkor az internet böngésző eltárolja mint előzményt de maga a társkereső facebook applikáció úgy tűnik nem tárol el semmilyen minimális infót vagy előzményt sem

Bejelölt a csaj, hogy tetszettem neki meg is örültem a dolognak nagyon de sajnos "szívet" nyomtam "profil megtekintése" helyett és most már meg nem találom a lányt :(

jan. 27. 07:52
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
4. Normalisek szombaton buliznak .. ilynkor van az igazi parti !
jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6 Ez a topik nem nekik és róluk szól, nem a húspiacon vagyunk hanem ez az én személyes kérdésem lenne egy kifejezett nő felé a személyes magánéletemben


Persze, hogy többen buliznak szombaton, olyankor mindenki kipihente magát így mehet frissem bulizni és vasárnap meg van idő kifeküdni is az előző éjjelt

jan. 27. 08:31
 8/17 A kérdező kommentje:

Nos visszatérve az alapvető témára nem sikerül visszanézni az alapvető előzményt a facebook társkereső téren

Tehát ha engem bejelöl egy nő, hogy tetszem neki akkor mondjuk én megnézhetem az appon belüli adatlapját de a facebookos adatlapját nem tudom megnézni

Vissza tudok jelölni szívvel ha tetszik ha nem tetszik akkor X-et nyomok

Elméletileg valami chat funkciónak ilyenkor el kéne indulni a két fél között ha mind a kettő szívet ad egymásnak de, hogy azt hogyan lehet elindítani az jó kérdés

Lehet, hogy én látom rosszul a működését az applikációnak ha valaki ügyesebb benne akkor írja le bátran

jan. 27. 16:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Fontos lenne tudni a chat funkció elindítását mivel így értelmetlen az egész most akkor hogy kezdjek bele egy randiba az adott nővel?
jan. 27. 16:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem látszik az illető neve, profilképe? Nem lehet megnézni a főprofilját? és ha igen, akkor valószínűleg már lehet írni is neki, és ha úgy van beállítva, talán észre is veszi.
jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!