Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vissza tudom nézni Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom nézni Facebookon társkereső app-on, hogy kiknek tetszettem?

Figyelt kérdés

Tetszettem egy lánynak aki nekem is bejött volna de sajnos a profil megtekintése helyett szívet nyomtam

Vissza tudom nézni alkalmazáson belül kiknek tetszettem és ki lehetett a lány?



jan. 27. 07:08
1 2
 11/17 gabor49 ***** válasza:
általában minden appon fizetős funkcio
jan. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen, a mézesmadzag ingyen van, a lényegért fizess.
jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez a facebookon belüli társkereső applikáció de csak okostelefonra van (nem értem miért)

Be lehet regisztrálni olyan néven amilyet akarsz, felrakhatsz magadról olyan képet amilyet akarsz, bemutatkozhatsz magadról pár sorban és ennyi Ez a fő profil csak amit megtekinthetsz applikáción belül, a felhasználó külső facebook profilja nem elérhető jelen esetben soha

Úgy tűnik az applikáció semmilyen adatot nem tárol el visszamenőleg sem sajnos, tehát hiába keresném vissza az illetőt nem tudom visszakeresni

Tehát tegnap bejelölt egy lány, hogy tetszem neki, én meg visszajelöltem, hogy ő is tetszik klappolt is volna minden csakhogy ilyenkor ezután mi van?

Nos ezen kívűl akkor megnézhetem a bemutatkozó profilját és kész ennyi


Az, hogy a chat funkciót hogyan kell elindítani mert van ilyen is az alkalmazásban ezt nemtudom egyenlőre, így felvenni sem tudom a kapcsolatot ezen nőkkel most hiába jelölgetjük itt egymást, hogy tetszünk egymásnak, ebben kellene segítség olyasvalakitől aki ért ehhez az applikációhoz

jan. 28. 08:38
 14/17 A kérdező kommentje:

11 ez nem fizetős a facebookos ingyen van ami egy nagyon korrekt dolog

Nyugalom fenn vagyok másik fizetősön is, de úgy tűnik ott aztán túl "toalett" az élmény a hölgyeknek:jelölöm a nőket meg írok nekik de senki még csak válaszolni sem válaszolt, ezért fizettem be 7000 Ft-ot, a semmire

Itt meg ingyen kapok vagy egymillió lájkot facebookon

jan. 28. 08:43
 15/17 A kérdező kommentje:

12 az mindig is ingyen volt,erre telik a világ összes pénze meg az ma is telik erre: a lényeget amit látsz azt viszont meg nem te kapod meg hanem mások, veled csak bohóckodnak

Korrekt munka, ennyi erővel maximálisan felesleges is bármilyen társkeresőbe beregisztrálni

jan. 28. 08:46
 16/17 A kérdező kommentje:

szóval elméletileg ha mind a ketten szívet küldünk egymásnak akkor tunánk csetelni a továbbiakban de nem tudunk

Mi ennek az oka?

Már vagy 50

jan. 28. 18:41
 17/17 A kérdező kommentje:
nő küldött szívet és én is visszaküldtem nekik erre kiirja, hogy "egyenlőre nincs egyezés"
jan. 28. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!