Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan milyen gyakran van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan milyen gyakran van hogy a csávó gyenge közösségi média profilja miatt nem jön el randira vagy veszíti el az érdeklődését egy csaj?

Figyelt kérdés

jan. 31. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs közösségi média profilom. Akkor nem is létezem ?
jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, csak sajnálni tudom, ha valaki ekörê építi az életét.
jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum olyan, hogy nagyon gáz dolgokat posztol és amiatt. Nekem bejött egyszer valaki, aztán megnéztem a profilját, minden képe alatt Essem dalszövegek idézve meg ilyen proli dolgok, hát utána nem jött már be. XDD Vagy van egy másik ismerősöm, ő sztoriba szokott mindig megosztani hülyeségeket, proli, szexista vicceket, füvezős, felsőtestes szelfiket, pedig amúgy helyes srác lenne arcra, egyszer be is próbálkozott, de reflexből kinevettem szegényt.
jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En eloben mezem az illetot. Mem a kozossegijet nezem.
jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Engem már koptatott le csaj azért mert nem használók közösségi médiát


Nála alap hogy mindent posztol, aminél szerepelnie kell a párjának is

jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha gyengen azt erted, hogy nagyon ciki, akkor igen. Pl konteokat oszt meg vagy mocskolodast. Vagy rohejes pojaca, a tarskereson normalisnak tunt, es a tobbi foton karorat villanto veretos suttyo.
jan. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy gyenge? Kevés poszt nem hátrány. Az olyan tartalom, mint amiről a 6-os is írt, az viszont már kizáró ok.
jan. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mint a 6 os írja, úgy lehet akadály. Az nem lehet gond, hogy nem raftingol, ejtőernyőzik,nyaral Zanzibáron, Dominikàn a képeken.
jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát gondolom azért egy sportpályán 15 haverral, vagy bárban szórakozóhelyen 5 haverral együtt fényképezkedős havonta postolgatós, sok lájkos meg kommentes profil sokkal inkább vonzalomépítő, mint egy nyaralási képalbumos márkás pólóval vagánykodó magányos arc az apja autójával.
jan. 31. 11:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9. Kinek mi. Nekem mondjuk a kettő közül egyik sem vonzóbb.
jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!