Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne izguljak túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne izguljak túl egy első randit?

Figyelt kérdés
Félek, hogy igazából már van egy rólam alkotott képe és az jön be neki nem én...

jan. 31. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem úgy nézel ki ahogy a képeken? Megjátszottad magad eddig? Mert ha ezekről szó sincs akkor nem sok izgulnivaló van emiatt.
jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez önbizalomhiány. A komfortzónából való kilépés, sikerek szerzése az élet egyes területein fejleszti ezt. Hajrá.
jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Na a te eseted pontosan azt tükrözi, hogy akinek nincs önbizalma, nincs tapasztalata az neten ismerkedik inkább mint a való világban és amikor találkozni kell teljesen be van tojva, hogy nem fog tetszeni a másiknak holott simán lehet, hogy neked nem fog tetszeni ő.

Ha meg mégiscsak kölcsönös lesz a vonzalom, szimpátia és össze is jöttök ugyanúgy ott fog a háttérben dolgozni az önbizalomhiány. Egya nem kéne ismerkedned ha nem vagy legalább közepes mélységben magabiztos, vagy egészséges kereteken belül, mert nem fog működni a kapcsolat bármennyiről id legyen szó.

Elő jön féltékenység, bizalmatlanság formájában és persze, hogy minél többet foglalkozzon veled.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Második példa ez a lány kérdező, aki hasonlóan járt mint ahogy levezettem.


Ne ismerkedj ha a lelked/mentalitásod nincs rendben, mert ha szakítás lesz a vége méginkább a mélyben kötsz ki.


Egy magabiztos ember magasról tojna rá, hogy a másiknak vajon bejön-e, mert akadna más, vagy tudná, hogy nem biztos, hogy neki tetszene és a kémia nagyon kevés.

jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen normális ez a szorongás, hiszen neten mindenki egy képet alkot a másikról, ami sosem teljesen az, mint a valóság. De! Ettől függetlenül simán lehet, hogy a valóság még jobb is, mint az elképzelés, hogy jobban nézel ki, mint a képeken, élőben a hangod, gesztusaid még hozzáadnak a kétdimenziós világhoz.

szóval, ha nem hazudtál magadról direktben, a képeid a valóságot tükrözik, akkor ne izgulj, csak add magad. Mást úgysem tehetsz:) Hajrá!

jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Online ismerkedés esetén, vagy írd ki az adatlapodra, vagy már az elején közöld a „szerencséssel”, hogy nem vállalsz randit!

Aki nem mer randizni, az a másik idejét se rabolja! 🙄

jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem neten ismerkedtünk, viszont még csak kevésszer beszéltünk ezért nem ismerjük egymást még igazán. És ezért tartok tőle, hogy esetleg ha jobban megismer nem fogok tetszeni neki.

De ugyanez fordítva is, mivan ha ő nem olyan igazából amilyennek gondolom?


Tudom, hogy ezek nem valami produktív gondolatok, de tényleg önbizalom hiányos vagyok ezért állandóan ilyeneken gondolkodom.


És igen, az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem tudnék jól működni egy kapcsolatban, de közben meg örültem, hogy elhívott és szeretném legalább megpróbálni jólérezni magam vele, ezért írtam ki a kérdést hátha van valakinek hasonló tapasztalata.

jan. 31. 16:47
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ennek jó vége nem lesz. Kevésszer beszéltettek élőben inkább neten. Miért nem randiztatok hamarább, nem mertél, nem hívott? Ha nem hívott és csetelgetettek olyan 2 hónapig akkor TALÁN most jutott rád idő a többi személy után/között, ergó talonban tart. Ráadásul még önbizalmad se van. Semmi jó nem fog ebből kisülni. Inkább magadon dolgozz.
jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem jól fogalmaztam meg a helyzetet ezek szerint, szóval a lényeg: vannak közös ismerőseink, így látásból ismertük egymást eddig is.


Majd egyszer- kétszer beszéltünk és elhívott randizni. Mindez az elmúlt kb 2 hétben történt.

jan. 31. 17:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2 hét még jó úgyhogy nem hiszem, hogy talonban tart! Bár oda írtam példaként intervallumot és a TALÁN szócskát.

2 hét után ugyan milyen képet alkothatna rólad a fejében? Ha már elkönyvel, vagy rajong akkor vele is gond van hiszen egy idegen vagy számára és jobban teszed, hogy lepattintod különösen ha mondja mennyire oda van érted és hasonlók.

Persze adhat ő neked egy adag önbizalmat, de ha összejöttök akkor dolgozz a hiányán, mert ott fog feletettek "virítani" mint egy sötét felhő. Rajtad múlik.

jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem nyugodtam meg ezektől a válaszoktól. Sőt😅
jan. 31. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!