Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz. Ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz. Ez az első randim életemben, és még sosem láttam a lányt, viszont nagyon szeretjük egymást- hosszú elmagyarázni. Szóval: mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire? Állandóan ezen rágódok, és nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Régebben is feltettem már ugyanezt a kérdést, de alig válaszoltak, kérem, csak ÉRTELMES hozzászólásokat küldjetek. Köszönöm...
2010. ápr. 7. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mégis szted mit tehetnél? semmit. megpróbálsz megnyugodni, ennyit.
2010. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az h. nem kell túlságosan megtervezni a dolgokat.Azon felül h.mit vegyél fel,nem érdemes ötvenszer végiggondolni a randi menetét.:)


Én régebben abba a hibába estem, h.egyfolytában azon gondolkodtam, miről fogunk beszélni, én mit fogok kérdezni,ő mit,én mit válaszolok stb..

Mit ronthatok el,mire figyeljek nagyon,mennyire legyek őszinte az 1.randin(pl.családi dolgokról beszéljek-e stb..)

Elgondoltam magamnak h.milyennek szeretném látni a a pasit stb.


Na mondanom se kell, általában csalódás lett a vége.Vagy mert én nem tudtam tartani a "tervet",vagy mert a partnerem felelt meg az eredeti elképzelésnek. Pedig jófej volt,csak én rágörcsöltem a dologra.


Szóval a legfontosabb h.legyél spontán,hagyd h.menjenek a maguk ütemében a dolgok.

Hidd el lesz miről beszélni,lesz mit csinálni,ne gondolkozz mindig a következő lépésen.

Előbb-utóbb ezt a partnber is észreveszi,ő is ideges lesz ettől,és annyi a randi hangulatának.


Szóval nyugi,ha már ismeritek egymást valamennyire(gondolom netes ismerkedés vagy ilyemi),nem érhetnek túl nagy meglepetések.

Vagy ha mégis,ezekre számíts,próbálj két lábbal a földön járni:)

Bármilyen nehéz is egy randinál ezt elérni.

Tudd h.senki se tökéletes, mindenkinek vannak hibái,lesz ami talán nem tetszik a másikban,de koncentrálj azokra a dolgokra amik bejönnek neked benne.

bocsi ha hosszú voltam:)

HAJRÁ!SOK SIKERT!

2010. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*nem felelt meg
2010. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andrewka ***** válasza:
81%

Addig olvastam el h sohasem láttuk egymást és nagyon szeretjük egymást. Nálam itt akkora ellentét van h nem is tdok épkézláb tanácsot adni.


22/f

2010. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ezen szerintem mindenki túlesik az internet korában. én is. néha pofára esés (De akkor tényleg a fal adja a másikat :D), néha jól jön ki. de sosem tudhatod, teljesen zsákbamacska. akkor is, ha úgy érzed, nagyon szereted. már úgyis beleéletd magad, szóval nem mndom, hogy ne tedd. :D
2010. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sejtelmed csak van hog néz ki a lány..vagy képet látattok egymásrol..

ahogy a hosszan válaszolo irta..legyél psontán..ne görcsölj ezen..én buktam már be igy mert görcsöltem eröltettem a dolgot..

ne félj..mindent bele:)

21/L

2010. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire?"-szívj el egy cigit ;) Na de viccet félretéve , én is a 08:11 hozzászólóval értek egyet , "még sosem láttam a lányt, viszont nagyon szeretjük egymást" azt hogy ?! :) Na de a lényeg , hogy ne görcsölj ezen , és ne tervezzd meg előre a dolgokat , csak legyél laza , és add magad :) 16/F
2010. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat. 8:11-es és az utolsó hozzászóló: Élőben még nem láttam, de a szeretet nem attól függ, láttad-e a külsejét vagy hallottad-e a hangját. Én így érzem, ha mások erre nem képesek, ő bajuk :)

Többen is jól mondták, igen, internetes ismerkedés, de már 2 éve ismerem, már nem tudunk miről beszélni,annyi mindent kibeszéltünk :)

2010. ápr. 8. 07:45
 9/15 A kérdező kommentje:
és igen, láttam már hogy néz ki, képek, fotók, webkamera. Szóval úgy értem, hogy "élőben" nem láttam még.
2010. ápr. 8. 07:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Értem , de msn-en általában mindenki egy kicsit más , sokszor nem önmagát adja az ember , persze vannak kivételek ;)
2010. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!