Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el?

Figyelt kérdés

Az első randi nagyon jól sikerült!

Azóta is folyamatosan érdeklődik naponta többször felőlem, megjegyzi amiket mondok.

Volt hogy napokkal később is érdeklődött olyan dolgokról amit csak futolag említettem meg!

Még a randink után megegyeztünk, hogy lesz második is!

Viszont azóta se hívott el randizni, ennek már lassan egy hete.

Ti mit tennétek a helyembe?

Szerintem neki kellene lépni nem? Mégiscsak ő a férfi! Vagy egyszerűen kérdezzek rá én?

Esetleg várjak még vele pár napot? Szerintetek?



jan. 31. 23:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bztos, hogy független?
febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11/

Azért merem remélni, mivel az volt az első amit tisztáztunk.

febr. 1. 06:13
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha a férfi dolga lépni, akkor a nő dolga mosni, főzni, takarítani.
febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyen pasira nem pazarolnám az időt…az eddigi barátaim mind vagy már az első randi végén lefixálták a kövit, vagy másnap már rákérdeztek. Szerinted aki 1 hétig nem kérdez rá, azt érdekled? Talonban tart vagy töketlen. Kuka.
febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha frusztral q bizonytalanság, én rakerdeznek. Ha mismasol, meg kifogásokat keres, akkor hagyni kell. Ha lesz második randi, akkor én rakerdeznek, hogy mi volt az oka a bizonytalakodasnak. Nem tudhatjuk, mi van a másik ember fejében.
febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Én többet szóba se állnék vele semmilyen módon. Ott helyben meglehetett volna beszélni, hogy mikor értek rá randizni újra nemhogy online ír mint egy író, de még ott se nyögi ki.

Nem gondolja ő veled komolyan egyáltalán.

febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd inkább. Ez nem férfi. Vagy nem érdekled igazán, vagy egy nyomi. Jól ebből te nem jönnél ki.
febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy balfék.

Vagy azt akarja, te rukkolj elő egy programjavaslattal, és akkor ugye aki elhív, az fizet, stb.... (tudod, gyk-s pasik módjára).

Egyik sem jó, lapát.

febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

Eléggé lúzer ha zöld utat kapott már az első randin.


Vagy béna vagy pedig vmi manipuláció taktikát csinál rajtad.


Egyik sem túl szimpatikus.

febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!