Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít egy fiú öltözködése? Mi van ha szegény és csak farmerra meg noname cipőre, stb. re van pénze?

Figyelt kérdés
16-20-as korosztály véleménye?
2010. okt. 23. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A cipő egyáltalán nem számít! jó a rendes tornacipő is! nem tom mit kell ezt a Converse cipőket túlértékelni!

Farmert meg ki szokta nézni h milyen márkájú?

"Nem a ruha teszi az embert"

2010. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, mit gondolsz, mi lenne???

Internetre van pénze??

Szerintem egyébként semmi különös nem lenne.

Lenne, akit zavarna, de annak a pénz nagyon fontos:S

2010. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A farmerral mi a baj? Szinte mindenki azt hordja, mert jó anyag. 22/f
2010. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

hogy őszinte legyek szerintem a márka nem fontos. ha jól akar valaki kinézni, azt kevés pénzből is meg lehet oldani. plusz engem annyira nem érdekel, hogy a fiú hogy öltözik. farmer és póló és noname cipő tökéletes. teljesen hétköznapi és jó. nincs vele gond. felőlem akár egy nap pulcsi is lóghat rajtad, engem nem zavar és nem is taszít. nem kell divatozni. ez akkora marhaság a fiúktól, hogy már lassan ők is sminkelik magukat. meg a csőnadrág és deszkás cipő... könyörgöm az ilyenek annyira szánalmasak és olyan röhejesen néznek ki.

szóval noname márkájú farmer, póló, pulcsi és cipő tökéletes. nem kell túlragozni az egészet.

legalábbis én így vagyok vele.

L/18

2010. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Akiknél számít az ilyen, azok a pénzéhes k-k. Szerintem egy fiúnál (és persze lánynál is) nem az öltözködés a fontos. A mai tinédzserek annyira hülyék... Már ritka az érzelmi kapcsolat, helyette: Hm ennek a srácnak milyen jó cipője van. Le kell vele feküdnöm. Na és persze a cigi meg az alkohol. Az aztán kva fontos mer attól lesznek menők. Egy nagy f..t. Majd amikor 30 évesen májelégtelenségben szenvednek az lesz menő.


Bocsi, egy kicsit elragadtattam magam:)


16/F

2010. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Én cipőben csak márkásat veszek (Adidas, Nike, Reebook) - anyumék hülye szokása :D, de naciból megveszem a 3000-es gatyát is:D Manapság az olcsóbb cuccok is lehetnek divatosak, szal amíg jól néz ki amiben jár, addig nem számít, hogy 2ezer volt e vagy 20ezer :)

17/L

2010. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az számít, hogy kin van Converse cípő, milyen márkás a ruhája, a lényeg hogy magát adja és el is tudja fogadni. Nekünk se telik akármilyen márkás cuccokra. Van a CsingCsángCsungból is jobb minőség. Nekem az is megteszi. Nemérdekel, hogy kinek tetszik a ruhám meg kinek nem. Nekem igen és kész.:)

13/L

2010. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az számít, hogy jól nézzen ki, nem az, hogy divatos legyen!

Sajnos a divat mostanában elég elfuserált és szánalmas:S

Persze vannak jó cuccok is...

2010. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Az olyan lányokat (és persze fiúkat is egyaránt) nem veszem emberszámba, akik a másik embert esetleg az öltözködése alapján ítélik meg.

20/f

2010. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Most sokan azt mondják, hogy nem számít, de egy lánynak -ebben a korban- számít!


A farmer az egyik legnormálisabb nadrágfajta, ezzel nem is tudom mi a baj?!

Viszont ajánlom, hogy a cipőből egy ismertebb márkát viselj...


Gyakorlatilag outletekben, sőt bevásárlóközpontokban is lehet jó áron ilyenhez jutni, vagy nem akarom reklámozni, de pl.: brands.hu-n fél áron lehet jó árúhoz jutni.

2010. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!