Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet vele? Átver a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? Átver a pasi megint?

Figyelt kérdés

Már régóta "ismerkedünk". Általában minden nap szokott írni, de most három napja semmi. Most, tegnap és tegnap előtt is mutatta a facebook online egy rövid időre. Gondolják bármi rosszra?

Annyit tudni kell, hogy úgy ismerkedtünk meg anno, hogy volt felesége, akit akkor letagadott, függetlennek ismertem meg tehát. Azóta már elváltak. Szóval ez felvet kérdéseket a szavahihetőséggel kapcsolatban. Vagy ne gondoljak rosszra?



febr. 6. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha engem érdekel valaki, akkor percenként írok neki és fordítva is várom...
febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha vki 3 napig nem keres az nem vágyik a társaságodra igazán.


31F

febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De eddig minden nap írt, amikor raért. De most 3 napja semmi
febr. 6. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszajött a felesége. Vagy egy másik nő.
febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Lehet beteg vagy mondjuk munka/hivatalos dolog?


3 nap csend bejelentés nélkül furcsa ugyan, de megmagyarázható.

febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy épp rád vár, hogy ne csak ő érezze azt hogy foglalkozik a kapcsolatotokkal, hanem hogy te is teszel érte.
febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is szoktam ilyet, ha már beszélünk hosszabb ideje, hogy a nő is érdeklődik e irántam. Szóval nem kezdeményezek, megvárom h keres e. Na a legtöbb nő ennyit sem bír belefektetni egy kapcsolatba, hogy írjon egy sziát.. szánalom.
febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet kb bármi. De most egy helló, hogy vagy? Tényleg megterhelő?
febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem ir az ember percenkent, de minden nap minimum egy joejszakat, emoji, egy jelzes, hogy vagyok, te is?
febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szoktam írni ilyet, de most nem akarok, mert szombaton úgy lépett ki a beszélgetésből, hogy annyit se mondott, hogy szép estét. Valamiben erőszakoskodott, egy programmal kapcsolatban, amit nem akartam, ezért nem válaszoltam... Ő meg kilépett egy szó nélkül. Szóval várok.
febr. 6. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!