Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódik le ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le ilyenkor a pasi fejében? Letilt,1-2 hónap múlva felold majd megint letilt.

Figyelt kérdés
Szeretem őt,ezt ő is tudja. Viszont ő nem akar tőlem semmit,milliószor a tudtomra adta. Mégis rengeteget beszélgettünk meg veszekedtünk messengeren. Ezt a letilt,feloldós dolgot már lassan 2 éve csinálja. De minek old fel,ha egyszer nem érdeklem? Most épp letiltott,már párszor azt hittem,hogy örökre,de valami miatt mégis mindig felold.
2023. jún. 22. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Játszik Veled. Tiltsd le Te is.
2023. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tiltás teljes legitim dolog, a feloldás értelmetlen. De láthatóan bármi is taktikája, nálad bevált, mert most is vele foglalkozol.
2023. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megsajnál. Nekem a volt pasim szokott irkalni. Van kapcsolatom és még sem bírja megállni. Már nem fogok neki válaszolni de bunkóságnak éreztem eddig ha nem tettem volna. Mondjuk mi nem vitaztunk csak vissza akart csalni, meg simán megkerdezi hogy vagyok időnként. Letiltottam, aztán vissza mert megsajnáltam és most megint legszivesebben letiltanam mert a messengeren ott az idegesítő képe. Annyira irritáló. Szinte hányingert kapok tőle. Nehogy beleéld magad h akár valamit tőled. Keress mást.
2023. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs mibe beleélni magam,hisz ő is,én is párkapcsolatban élünk. Csak nem értem,ha sajnàlatból felold és beszélget velem,annak mi értelme?
2023. jún. 22. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak én tapasztaltam. Lehet ő máshogy van vele. Nem tudjuk ti miről beszélgettek... Lehet h ő odavan érted még. Ha nem szereted a párod és még hozzá húzol lehet ő is így van vele.

Nekem meg ugye csak ő akarná, de én nem is mondtam neki olyasmit h erre indokot kapott volna. Ezért is irritál amikor meglátom, mert nekem ő soha nem kellene már... És kissé beszennyezi az én kapcsolatom ezekkel a hulyesegeivel.


Nálatok lehet még nem hevertétek ki egymást szóval kölcsönös. Beszéljétek meg

2023. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azert old fel, hogy megnézze a profilod, kivancsi, unja magat

Semmi pozitiv, ha kellenel neki, írna, hívna mindennap

En is csinaltam így sokszor, olyan pasival, akivel szakítottam es az égvilágon semmit nem akartam tőle, de évente 2 szer megneztem a profilját

2023. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon boldog az új párjával,úgyhogy tényleg csak az lehet,hogy unatkozott.
2023. jún. 22. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű emberi kíváncsiság, mi van azzal akivel egykor jártam, de ma mar nem kene es remelem nem latja, hogy nézem a profilját

Nem jatszik, ahogy az 1 es írja, ugyanis ti nem vagytok egy pályán es egy játékban hanem kulön

2023. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!