Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi visz első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi visz első randira ajándékot és ezt előre mondja illik nőként viszonozni pl. egy csokival, kedvenc üdítő?

Figyelt kérdés
febr. 6. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Egyébként is azt gondolom, hogy első randin ez csak kellemetlen helyzetbe hozná a nőt. Második randira lehet már ilyen apróságokkal készülni.

febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy kell elkepzelni? Elhivja Rozit randira majd hozzateszi hogy ja amugy kap egy csokor viragot? Ha szivesen ad valamit az rendben van, de ez nagyon fura hogy elore szol.
febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Igen, fura, ha ezt előre közli, és nekem túl bizalmaskodónak is hatna. Mondanám neki, hogy inkább ne ajándékozzon, mert nekem ez negatív.
febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik elore bejelenteni, hogy fogok am hozni ajandekot. Az ugyanis nem ajandek, hanem valami oda nem illo tolakodo gesztus.
febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre randira minek?
febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez se százas. Első randira ajándékot? Minek? Lehet 10 perc után felállsz, mert olyan az illető, hogy tipli...Ráadásul előre bejelenteni? Miért? Hogy el ne felejts úgy készülni, hogy várni fogja a viszonzást a befektetéséért? Az ilyen lesz a legjobban felháborodva, ha nem teszed szét neki, mert fizetett egy vizet, meg hozott egy csoffadt kórót egy doboz ólcsó csokival...
febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre bejelentené, hogy hoz ajándékot első randira, megmondanám, hogy ne hozzon, mert nem is ismer még, nem tudja mit szeretek. Ha ennek ellenére mégis hozna valamit, nem fogadnám el, és ott személyesen elmondanám neki, hogy a felesleges kacatoktól, mütyüröktől hidegrázásom van, számomra nem ajándék egy tizenkettő egy tucat kulcstartó, csokit, nasit nem eszem, meg aztán nem gyerek vagyok, akit egy marék édességgel lehet manipulálni.

N

febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas dolognak tartja, mert elcsuszott az ertekrendje.
febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Leveltetu ***** válasza:
Kozolnem vele, hogy sajnos kozbejott valami es nem erek ra a randira. Ha valaki nem tudja mit illik es mit nem az elso randin akkor ott mas bajok is lesznek a kesobiekben. Minek kockaztatni. Ahogy azt mar tobben is irtak, amig nem ismer , mivel akar kedveskedni?
febr. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rózsát hozott volna, de lemondtam és elküldtem a srácot.
febr. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!