Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok 7gy párt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok 7gy párt, ha a kedvenc időtöltésem a döglés? Van ilyen nőben is?

Figyelt kérdés
Most kiszámoltam, ha nem dolgozom (3 napot dolgozom egy héten 12 órában, néha 4 napot), akkor a 24 órából 20-at tuti az ágyon fekve töltök. De amúgy normális vagyok. Van esélyem így párt találni?
2022. jún. 17. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

De figyi... általában aki ilyen fekvő életmódot folytat, az kövér. Kövér nővel is beéred?

2022. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Màr látom a kérdést


Egy egyszerű döglessel , lehet valaha csenos' baràtosnèm? 😆🤣

2022. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Nem, mert pont hogy az edzés az az egy dolog, amiért felkelek. Az napi 1 óra.
2022. jún. 17. 11:47
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen "életforma" mellett az a napi egy óra semmit se ér. Ha pedig mégis, akkor is milyen nőnek kéne egy olyan ember, aki nagyjából egy szobanövény viselkedését utánozza? Már azzal jobb társat talál, ha örökbe fogad egy kutyát...
2022. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló vagyok mint Te, kérdező. Azért ennyire nem szélsőségesen, tegyük hozzá. A kérdésedre a válasz: kb. a nullával egyenlő az esélyed.
2022. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Találni találhatsz, de nagyon unalmas az ilyen kapcsolat. Exem is ilyen volt. Jó, más gondok is voltak, nem csak az állandó fekvése, ez kisebb %-ban befolyásolta a szakítást.
2022. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek dögleni, de egyedül. Szóval, megszívtad.
2022. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez azt jelenti, hogy inkább döglesz, mint programozz vagy csak döglesz azért, mert semmi jobb dolgod nem akad?

Én a covid alatt, ha nem volt munkám én is simán feküdtem 20nál talán volt, hogy több órát is.

De hát tél volt és pénzem se, kapcsolatom se, úgyhogy jobb híján sorozatoztam, olvastam.

2022. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó az,de nem mindig.
2022. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8. Inkább döglök. Most is mehetnék mindenfelé, de inkább fekszem a klímás szobában.
2022. jún. 17. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!