Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért csináljátok ezt, most komolyan?

Figyelt kérdés

Annyi a történet(és ez nem az első eset), hogy neten megismert egy srácot, beszélgettünk, úgy tűnt, h jól kijövünk, erre most nem jelentkezik. Megpróbáltam neki írni, de semmi válasz, pedig nagyon verte a mellét, hogy ő nem olyan, mint a TÖBBI...szóval csak annyi érdekelne, h mi a sza*ért csináljátok ezt? Egy-egy ilyen eset után, teljesen az az érzésem, hogy az én hibám minden...

18/L


2010. okt. 24. 12:45
 1/10 A kérdező kommentje:
*em
2010. okt. 24. 12:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert gyors szexpartnert keres,lehetőleg még aznapra.És ezek szerint rájön,hogy nem Te leszel az.
2010. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Net! Lehet, hogy leány volt a drága és csak szórakozott veled.
2010. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én neten ismertem meg a barátnőmet. Majdnem 4 éve vagyunk együtt... de az biztos hogy akik neten keresnek partnert álltálába a szex miatt teszik... szerintem próbáld meg a való életbe inkább ott több sikerre számíthatsz!

Csak okosan mindent :)

2010. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
könnyen +lehet hogy a gépét megtámadta 1 trojai vírus és minden csatolt fájlt és programot letiltott a gépe és lehet elvitte megjavítattni újra telepíteni nem kell mndig a legrosszabbra gondolni
2010. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan elérhetetlen voltál?! nem azt mondom hogy egyből ugorj a nyakába de 1 idö után én is megunom az irogatást akár kiröl van szó! Az am jó hogy keresed akkor most elöször te b**ttad el utána meg neki lett elege szal ö b**tta el xD mind 2 en elb**tátok XD irj neki hogy mennyen fel msn re mert fontosat akarsz kérdezni ha megvan a tel száma ha nem megy fel akk mást talált vagy tényleg beadta a kék halált a gépe .
2010. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez, én sokszor próbáltam ezt, kijöttem sok lánnyal, de én is meguntam egy idő után, hiába volt jó a beszélgetés.


Egyszerűen mert elérhetetlenek tűnsz,két három beszélgetés után cél szerű lenne, egy talit megszervezni, ennyi, nem pedig huzni feleslegesen egymás idejét. :P


Poll

2010. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért nem 2-3 beszélgetés de nem is 1 év irogatás után!
2010. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, aki írt!:) ismerjük már egymást, találkoztunk is, szóval nem lány:D ezt az elérhetetlen vagy dolgot annyira nem értem...kölcsönösen kerestük egymást, nem szoktam játszani a "jégkirálynőt"... a számomat is tudja, szóval, ha nagyon akart volna, akkor megtalált volna...de így utólag...az az érzésem, hogy nem érdemli meg, hogy ezzel foglalkozzak, meg ezen agyaljak...
2010. okt. 30. 12:53
 10/10 A kérdező kommentje:
*ok
2010. okt. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!