Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik többségének a tipikus plázacicák, vagy a nagyarcú lányok kellenek, akik mindig megjátsszák a fejüket? Miért nem a normális lányokat keresik? Miért nem veszik észre a visszahúzódóbbakat is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem a "plázacicákat" keresem. Utálom őket :D

Nagyképű ribancok :$

19/F

2010. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Egy zsák szarért. Jó lenne ha használnád a keresőt...
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi a választ...viszont a második...pfffff

És mit érek el vele, ha rákeresek? Az itt lévő emberek vékleményére vagyok kíváncsi, nem a keresőre!

2010. okt. 24. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hányok az ilyen lányoktól. Bottal se piszkálnám meg őket.
2010. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:D:D

Na ezt jó olvasni, mert a környezetemben az összes pasinak ilyen barátnője van. Vagy akik nekem tetszettek, mindnek ez a nagyszájú típus jött be:S

2010. okt. 24. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért van az,hogy a legtöbb nő a pénzes pasira haj,és összeállnak akár 50éves bunkó pocakos kopaaszodóval?

Miért van az hogy a legtöbb lány szóba sem áll a pasival ha nioncs kocsija pedig tetszik neki a srác?


Ezek a kérdések kb. az a kategória mint a tiéd.

2010. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki visszahúzódó nem lehet vele beszélni, nem mutatja ki talán még a 20. alkalommal se, ha tetszik neki valaki. Mégis így mi fogja meg benne ? A jó nők, meg nem feltétlenül pláza cicák vagy nagy arcú k.rvák és igen ez a kérdés visszafelé is működik.

18/F

2010. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azert, mert ezek a fiuk otthon laknak, a lányok ilyenkor csak arra kellenek nekik. de késöbb ugy is normálisat keresnek, aki er valamit, de ez csak az idössebb korosztaly lesz, akinek mar volt kb 3 plaza cicaja es ki van mar velük a hatsoja. Ezert erdemesebb idösebb utan nezni. Egyebkent a plaza cica ugyanolyan undorito mint a kockahas semmittevö.
2010. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit nagyképűségnek tartom az olyat, amikor a "plázacicák" 4kg rúzzsal, 5l parfümmel, és 1 g*ci nagy rózsaszín retiküllel rohangálnak a Westendben. Arról nem is beszélve hogy a testük 75%-a műanyag/szilikon. Én kifejezetten a visszahúzódóbb lányokat kedvelem, mert azok nem kezdenek el fennhangon visítani ha nem az van amit ők akarnak. Én is visszahúzódó vagyok, de ilyen kis semmirekellő alakokkal még csak szóba se állnék.

14/F

2010. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt azon van a hangsúly,hogy merd felvállalni és kimutatni az érzéseidet,akkor is,ha visszahúzódó vagy!Én is visszahúzódó voltam világéletemben,de mellette törekedtem rá,hogy felfigyeljen rám egy fiú.S ezt nem megjátszással értem el,hanem kerestem a másik nem társaságát,kommunikáltam,kedves voltam,stb.Sokszor pofára estem,de megtanultam,mivel lehet megfogni egy férfit.Azt kell mondjam:ne add fel a reményt,és sose változz meg!Bízz magadban,és minden sráchoz úgy állj hozzá,hogy talán Ő lesz a nagy lehetőség az életedben.

Jah,és szeresd,fogadd el magad!Én ismerek olyan embert,akinek az egyszerű nők jönnek be.Van,akinek még én is bejövök,pedig van kapcsolatom,és no bizsu,természetes barna haj,no műköröm,lakk,smink,meg ilyesmik.

2010. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!