Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tipikus vízöntő nő, vízöntő...

Tipikus vízöntő nő, vízöntő ascendenssel: lehet esélye normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
36 év alatt nem jött össze. Ki illik hozzá? Egyáltalán kibírja ezt egy férfi?
2011. szept. 1. 19:08
 1/10 anonim válasza:
88%
Hát ha folyamatosan locsolod nem hiszem...
2011. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
első: EPIC! :D
2011. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Az első válaszolónak igaza van. Abba kell hagynia a locsolást. Így nem lesz esélye a férfinál ha továbbra is locsol. Locsolja a virágokat, ne a férfiakat.
2011. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első: :D


kérdezőnek: szerinted egy vízöntő jegyű, vízöntő aszcendenssel rendelkező nőnek sincs komoly kapcsolata, mert ez a konstelláció képtelenné teszi rá őket?! ne légy korlátolt. nyilván nem csak ezen múlik. és ezt most vígasztalásnak szántam :)

2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
tengerpart mellett vagy a Balatonon egész elviselhetőek a vízöntő csajok de kapcsolatot ne tervezz vele.. őket csak a delfinek tudják kielégíteni és csakis velük terveznek hosszútávra. sajnálom haver:/
2011. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legboldogabb lehet, ha olyan férfit talál, aki képes követni és megszeretni a tempóját.
2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyi férfi szaladgál a világban, hogy már csak a nagy számok törvénye alapján is képtelenség, hogy ne akadjon valaki, akinek bejön az a "tipikus vízöntő nő" :D Főleg ha ő is hajlandó észrevenni a hibáit és csiszolni magán valamennyit. Ha olyan a vízöntő nő, mint amit a netes jellemzések lefestenek, akkor egy végtelenül türelmes, de igencsak dinamikus személy tudna megmaradni mellette. Skorpióra (jó esetben), esetleg nyilasra voksolnék ez alapján, bár talán felesleges jóslásokba bocsátkozni.
2011. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%

én is tipikus vízöntő vagyok, vízöntő aszcendenssel.


Párkapcsolataim voltak, és többnyire nem az én hibámból lett vége. Maximum azért, mert ha egy kicsit is úgy éreztem, hogy nem az igazi, akkor továbbléptem. (ha nem változott semmi) Szóval igen, van esély a normális párkapcsolatra! :)


Én párban nagyon jól kijöttem egy oroszlánnal,(aszcendens is oroszlán) a skorpióval viszont nem volt az igazi.

20/L

2011. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem hiszem. Talán egy oroszlán elviselne.

Utálom a vízöntőket, kétszínűek és sokat kamuznak.

Skorpió lány.

2011. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem mindegy hogy kinek mi a csillagjegye? :D
2011. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!