Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Én vagyok túlzottan maximalista?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, még nem volt egy barátom se, pedig már sokan mondták, hogy jó csaj vagyok, meg bevallották hogy szerelmesek belém, de nekem egyikük sem tetszett, volt amelyikükre csak barátként néztem, volt, aki szóba se jöhetett volna nálam. Minden srác, aki nekem tetszik, elérhetetlen és titokzatos. 18 éves és nem csajozós típus, olyan aki csak a barátainak és a zenének él, szóval különc :D És ez nem egy fiú leírása volt, hanem egy átlag fiú, aki tetszene nekem. És nem tudom, hogy bennem van-e a hiba, hogy nem tetszenek nekem ezek a sablonfiúk, vagy igazából én vagyok a normális, aki olyan pasira vár, akinek van egyénisége... (Bocs, kicsit lehet hogy bonyolultan fogalmaztam.)
2009. jan. 4. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy rengeteg barátom van, jó tanuló vagyok és mások szerint jó a humorérzékem is, sokan bírnak, rengeteg fiúnak tetszem és van aki szerelmes belém. De nekem ők nem kellenek. És nem azért nem kellenek, mert én az elérhetetlent akarom, hanem engem azok a fiúk sosem érdekeltek :S :(
2009. jan. 4. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem egy 19 éves lánynak még nem volt barátja.

Én 17 évesen így vagyok.

Használd ki az időt, míg nincs pasid, hogy magaddal törődj, hogyha majd eljön az álompasid, akkor a legjobb formádat nyújthasd.

Nem kell pasit keresni, vadászni, találni. Majd ő eljön érted a megfelelő helyen és akkor nem csak egy bugyuta, felszínes románc lesz.

2009. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Srapnel ***** válasza:
85%
Lehet, hogy válogatós vagy, aztán így kevesebb az esélyed, hogy találj valakit. Láttam már jó pár ilyen csajt. Ha bírod a huzamos ideig tartó egyedüllétet, akkor nem gond.
2009. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog eljönni álmaid fiúja, amikor nem vársz rá! Fel a fejjel, és ezt a témát hagyd pihenni magadban, ne rőltesd! Foglalkoz magadal, csinosísd magad, járj uszodába, és ami a legfontosabb légy nőies!!
2009. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van!:) Én sem vártam egy percet sem a barátomra,és mégis eljött!Több,mint fél éve együtt vagyunk,boldogan!
2009. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan...pont te vagy a tökéletes prédája a 20-25 körüli macsócsávóknak akik az audijukon fognak téged elvinni a gyönyör házába. Akár mennyire is próbálsz ellenálni nem fog menni. Egyszer majd betalálnak és kész..elveszel.
2009. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj veled? Pont van egy hozzádhasonló csaj ismim, az is állandóan csak motorosokkal meg rockerekkel, vagy 22 éves egyetemistákkal akar kavarni. A gimis 17 éves fiúkhoz hozzá sem szól. Egyszerűen azért mert csak azok a pasik kellenek neki akik valakik, csak ezzel az a gond, hogy nem szerelemnek fogod fel a dolgot hanem felvágásnak mások előtt. De csak csináld csak, majd lesz 1-2 gyereked és kész. Ám meg nézz már meg egy 18 éves nő és a Te gondolkozásod közötti különbséget, és rájösz mért nem akarnak tőled semmit sem a 18 éves pasik.

A probléma vagy az éretlenségednél, vagy az egoizmusodnál, vagy csak a mások előtti feszengésednél kezdődik.

2009. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha küldesz egy képet magadról,akkor nagyon szivessen megismernélek/megismerkedek veled :)


email cimem :

dyrtyho@freemail.hu

2009. jan. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!