Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó elégedetlenség! Nem...

Állandó elégedetlenség! Nem vagyok kibékülve magammal, csomó dolog idegesít magamon stb. Gondolom sok dolog abból fakad, hogy túlzottan maximalista vagyok. Mit ajánlotok? Más is van ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A gerincem nem tökéletes, szemüveges vagyok, nem az a sportos alkatom van, túl fehér a bőröm, az egyik fogam elöl kicsit be van fordulva stb.stb. ha nem lennének ezek akkor gondolom más zavarna magamon.

Ezek miből fakadnak és hogy tudok ezeken változtatni?


2010. dec. 14. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
és azt gondolod, hogy ezek miatt téged senki se fog szeretni blablabla . A belső értékek miatt vannak az embernek barátai nem másért. El kell fogadnod azokat a dolgokat amiken lehetetlen változtatni, amin meg lehet azt változtasd meg. pl szemcsi helyett kontaktlencs, bár kuttya jó keretek kaphatóak amúgy.., a nem épp sportos alakot lehet ám formálni pl........... sporttal...már ha hajlandó is vagy tenni magadért valamit nem csak siránkozni. Fogproblémara ott a fogszabályzás..... Fehér bőrre meg szoli..., bár semmi baj a fehér bőrrel. eh
2010. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
j
2010. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. dec. 29. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!