Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSajok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSajok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nem az első alkalom h összejövök egy csajjal, érzem h vonzódik hozzám, de első randi után azt mondják h gondolkoztak rajta és túl fiatal vagyok nekik.sokszor az első randiig sem jutunk el.az az érzésem van h elmenekülnek mert nem mernek továbblépni.ez így van vagy csak ciki h fiatalabb pasija van egy 17 éves csajnak?vagy én már tényleg nem tudom..segítsetek ,miért van ez?.15 vagyok és nem vagyok éretlen a csajhoz mielőtt valaki félreértené.

nem tudok mit csinálni,korombeli csajokkal egyáltalán nincsenek jó tapasztalataim,nem is jönnek annyira be,csak éretlen csajok vesznek körül.megrekedtem.


2010. okt. 24. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korban még elég ijesztő a 2 év korkülönbség a lány javára. Mondjuk úgy 20+ nem lenne gáz. Sztem úgy tekintenek inkább rád, mintha az "öccsük lehetnél".


Meg sztem "ciki" ha a barátjuk fiatalabb, a többiek leszólnák őket miatta.


21L

2010. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor legközelebb ezt mondja egy csaj menj oda, fogd meg a fenekét, húzd oda magadhoz és nézz mélyen a szemébe, és mond: - Még most is túl fiatal vagyok? :)

Persze ha igazi férfi lennél, ami még tényleg nem vagy, akkor erre magadtól is rájöttél volna. Hidd el találsz örömöt a saját korosztályodban is.

2010. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is kb ez van csak (lányba):( szerintem nincs ezzel semmi próbád bizonyítani neki hogy nem vagy fiatal hozzájuk :) ha nem megy azért próbálkozzhatsz a veled egykorúaknális hátha ;)
2010. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 15 vagy akkor még nem vagy elkésve a csajozással. Engem pl. 17 éves koromig nem is érdekeltek a lányok. Szóval ha vársz még legalább 4 évet akkor már nem fognak azzal a kifogással jönni hogy túl fiatal vagy hozzájuk. Addig meg gondolj másra foglald le magad, mondjuk sportolj, vagy találj egy hobbit. A legjobb kor amúgy is 20 fölött kezdődik. :)
2010. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!