Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet első randinak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet első randinak egy közös főzés?

Figyelt kérdés
Lányok/nők, ha ez lenne az első lehetőség, hogy jobban megismerjétek egymást, belemennétek ?

febr. 24. 09:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
*gokart
febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14%

#20 Mert valakik párt keresnek, adnak magukra és egy kis otthonos, beszélgetős, laza főzésre invitálnak (ami azért lássuk be, ondjuk egy csirkét megsütni vagy hasonlót, nem egy extra mutatvány és simán lehet közben társalogni), utána lehet filmezni, borozni, dumálni, lemenni sétálni, kettesben lenni.

Nem cirkuszba, kocsiba vinni randizni. Nagyon izgis lehet.


Azért főzés mert felhívni netflixezni, az más üzenet.

febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem mennék bele, nem megyek első randin a másik lakására, csak ha ismerem régóta, esetleg akkor, de főzni sem szeretek, randin kikapcsolódni akarok, nem dolgozni. Plusz eleget vagyok itthon egyedül, kapcsolatra nem kell olyan, aki a négy fal között képzeli el az ideális időtöltést, ezt hagyjuk meg arra az évi 250 napra, amikor úgyis otthon leszünk munka után az átlag napokon.
febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
16 itt nem a gyilkosról van szó!
febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
17%
még mindig vicces hogy itt sokan inkább mennek kocsiba randizni xD
febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
Ki van zárva, hogy első randin bárkinek a lakására felmenjek, hozzám sem jöhetne egy randi után senki. A közös főzés viszont jó program szerintem, mi a barátnőimmel is szoktunk ilyet csinálni.
febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok. 26 én kocsiba se megyek.
febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék ötlet.
febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Első randi nálam arról szól, hogy kiderítsem, egyáltalán akarok-e időt tölteni vele vagy sem

Erre egy kave vagy tea alkalmas. A főzés egy hosszadalmasabb folyamat, semmiképpen sem mennek első randin főzni. Majd a sokadik alkalom szólhat már erről.

febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
#24. Akkor miről? Mert szerintem is úgy működik, hogy megbeszélem, felmegyek, ha eltérünk a megbeszéltekzől, akkor meg eljövök.
febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!