Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz ötlet ez (nem első)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet ez (nem első) randinak?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, mivel a közeljövőben nem kerül sor ilyesmire.


Arra gondoltam, hogy a körülbelül harmadik-negyedik randin elmehetnénk a környékre ahol felnőttem, feltéve, ha az adott randi a tavaszi-nyári vagy kora őszi időszakra esik (de az eső nem...) Végül is sok jó téma kerülhet elő, és jobban megismerhetne így, több dolgot tudna meg rólam.


Aztán egy kis séta a folyóparton, kis "enyelgés" a folyóparti padon (ne valami szottyos, romák által leamortiált, "csöves-ágy" padot képzeljetek el, hanem egy normálisat), aztán után beülhetnénk a "Cukiba" (ez a cukrászda hivatalos neve) enni valami fagyit vagy süteményt.


Én is szívesen elmennék így, az ő fiatalkori vagy gyerekkori környékére és hallgatnám meg a történeteit, emlékeit, anekdotáit.


Ez így vajon szörnyű vagy egész jó ötlet?



2017. ápr. 5. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
személy szerint nekem nem jönne be, nem szeretem az ilyen nosztalgiázást, és én ilyen helyre úgyse tudnám vinni a párom
2017. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Gondoltam mindjárt, hogy rossz ötlet...


De hogy érted azt, hogy "nem tudnád elvinni"?


És mit tartasz jó ötletnek? Kérlek-kérlek, ne ezek közül valamelyiket:


Étterem

Állatkert

Mozi



Az első aránytalanul drága, a másodikat én unalmasnak tartom, moziban pedig nem lehet beszélgetni.

2017. ápr. 5. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene. Ha érdekel valaki, akkor minden érdekel, ami vele kapcsolatos, az is, hogy hol nőtt fel, hol töltötte a gyerekkorát.

Talán nem véletlen, hogy a volt férjem szülőházát is láttam, és a mostani barátommal is jártam azon a környéken, ahol felnőtt.

2017. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Hmmm, akkor mégsem reménytelen ötlet :)


Azt hittem ez egy újabb "életszerűtlen ötlet" lett részemről.


De örülök, hogy nem.

2017. ápr. 5. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően is szoktam régi sztorikat mesélni beszélgetések alkalmával, ha valami eszembe jut egy téma kapcsán azt mondom. Én szeretem az ilyesmit szerintem ez jó dolog :)
2017. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fura és érdekes ötlet. Szerintem előre kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá.

A séta+cuki remek ötlet.

2017. ápr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt már ilyen randink. Tetszett.

Párom erdélyi. Egy éve voltunk együtt akkor. Folyton mesélte a gyerekkori történeteit. Aztán elmentünk abba a városba, ahol felnőtt. (Nem élnek a szülei, ezért nem hozzájuk.)

Megszálltunk egy motelban, bejáruk az egész várost.

Voltunk.a régi házuk előtt. Elmesélte, meddig ért le a futó szőnyeg, ha kirakták az erkélyre. Megmutatta a porolót, amin csünggtek. Az iskoláját, a régi cukrázdát (az már bezárt) miközben baktattunk felfelé a domb oldalon, elmesélte, hogyan fagyott be az egész télen. Korival mentek le rajta. Mutatta hova jártak gombázni. Vettünk virágot, voltunk a szülei sírjánál is.

Visszafelé is ment a sztorizgatás, néha én is hozzá fűztem hasonlót a mi gyerekkorunkból.

A motelba érve, megvacsiztunk az étterem részében és az éjszaka is jól sikerült. ;)


Nekem tetszett. Szerintem ha valakit érdekelsz, akkor annak tetszeni fog egy ilyen randi.

2017. ápr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszene. Szeretem ha az emberek emlékeket mesélnek nekem. :)
2017. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!