Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit gondoltok egy kidolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok egy kidolgozott felső testről randi appon?

Figyelt kérdés

Mondták már nekem hogy rakjak ki egy félmeztelen képet ahol látszik milyen jó alakom van, de nekem ez elég fboyos feelinget ad a véleményem szerint.


Most őszinte véleményt kérek, hogy ha megláttok egy ilyen tükör selfiet amin látszik hogy a férfi megmutatja a sportolás általá elért eredményét, mit gondoltok?

Most például nekem is megvan a véleményem a bikinis képekről fent, viszont őszintén ha csinos akkor jobbra húzom.


Köszi! :)



febr. 25. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Fboy... ez mindent elmond rólad.
febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal balra mennek a tükör előtt magukat mutogatók
febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Az hogy fboy szót használtam?

#2 köszi! :)

febr. 25. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan felöltözve is látszik, ha valakinek sportos, jó alakja van.
febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 kidolgozottság nem látszik. Sokat számít.
febr. 25. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Nem tudom, mi a célod. Ha komoly kapcsolatot keresel, akkor ne rakj ki ilyen képet, mert csak hátrányoddá lesz, bármilyen kidolgozott is a tested. Ha csak szexet keresel, akkor kirakhatod, hiszen az árut be kell mutatni.
febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Pont leszarom, hogy egy amúgy normális alak mennyire van kidolgozva, ilyen félpucér csávókat soha nem húznék jobbra. Bőven elég, ha ruhában jól néz ki, tetszik az arca és van egy normális leírása, ami alapján azt gondolom, hogy passzolnánk. Utána a beszélgetés lesz a döntő már.
febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem gáz meztelenkedni ilyen appon. Ha sportolsz, az látszik rajtad ruhában is. Én is sportolok nőként és nem kell kiraknom félmeztelen fotókat, hogy látszódjon, jó alakom van. Bennem visszatetszést keltene, nem tudnálak komolyan venni.
febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 Ezt a stílust kérlek ne itt!

Többiek, köszi!

febr. 25. 14:15
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, jött a válasz, amire te rákontráztál, hogy ruhában nem látszik a meseszép kidolgott felsőtested.


Hát akkor hajrá, rakd ki. Nálam is instant balra. De várd meg, hátha valaki azt írja itt, hogy neki tetszik, és akkor már megkapod az authentikus engedélyt.

febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!