Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől függ, hogy szemezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy szemezés után meg mered-e szólítani a csajt?

Figyelt kérdés
Milyen nőt mertek megszólítani pasik és milyet nem? Ki az akit féltek hosszas szemezés után is megszólítani?

febr. 23. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a pillanatnyi hangulatomtól függ,meg hogy pontosan milyen helyzetben vagyunk. Ha mondjuk valamilyen járművön vagyunk(mert velem legalábbis leginkább ott fordul elő a szemezés), akkor a repülőgépen,vonaton,hajón sokkal nagyobb eséllyel szólítom meg, mint mondjuk a városi forgatagban a buszon,villamoson. Mert az előbbi esetben valami hosszabb útról van szó, ahol nem kell attól tartanom,h siet valahova az illető,így jó eséllyel szívesebben is beszélget akár ismeretlenül, ha megvan a kölcsönös szimpátia. De mondjuk egy buszon,villamoson,ahol mindenki rohan, ott még ha tetszem is neki,akkor se biztos,h örülni fog,ha leszólítom,mert maga a helyzet nem olyan komfortos,de én magam is kényelmetlenül érzem ilyenkor magam és ez érződik, ha egy vonaton utazok több mint 2 órát,akkor sokkal nyugodtabban kezdek bele valakivel az ismerkedésbe,mert én se rohanok sehova.
febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemezés után, ami nem véletlen összepillantást jelent, de még csak nemis 1-2 másodperces kontaktust szelíd mosollyal, hanem szemezést, amivel szavak nélkül egyértelműen tudatjátok egymással hogy vonzó a másik, akkor hacsak nincs a csaj mellett a 2 méter magas kigyúrt pasija, illetve nincs mellettem az asszony, akkor mi az istenért ne mernék odamenni?
febr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bárkit mg introként is ha eszlelem a kozos szinpátiat illetve tudom nincs hapsija vagy nem tudok rola hogy van ..
febr. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!