Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam magamhoz rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webmandolin kérdése:

Felhívtam magamhoz rövid ismertség után. Nem mondanám randinak, de nem is semleges a dolog. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

3 napja beszélgetünk egy társkereső oldalon, 1 napja pedig bejelöltük egymást Facebookon és messengeren folytattuk. Szinte egész nap írtunk egymásnak, úgyhogy nagyon jól megtaláltuk a közös témákat és hangot.. Felhívtam magamhoz sütizni, nem visszakozott. Nem kimondottan randi, inkább valamilyen spontán dolog ez lesz az első találkozás. Hogy kéne köszönnöm és üdvözölnöm ilyen rövid ismertség után? A puszi meg az ilyenek az túlzás ennyire hamar nem?


(27/F)



febr. 25. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felemgy hozzád, bármit lehet.
febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzás az, hogy felhívtad magadhoz, na de ha neki belefér akkor egy puszi nem hiszem, hogy zavarná (de lehet több se ugye...).
febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Nyilván ez annyira nem volt direkt felhívás, csak úgy alakult a beszélgetés, ha kér sütit, szívesen megkínálom. :) Aztán így alakult.

febr. 25. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is tulzás hogy fel is megy.
febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Na de megkínálhatod semleges helyen is nyugodtan. Neki nem süti kell hanem kolbász két tojással. 🤣🤣🤣
febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj, aki egyből felmegy hozzád azt nem a süti érdekli. Pont.
febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
De amúgy megdugott már?
febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adom hogy készítesz sütit vagy veszel és van a hűtőben... igazából felhívtad kúrni és igent mondott.

Ez régen is így ment, átjössz egy málnaszörpöt meginni nálam, oké. és ma családosok.

febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!