Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog, ha egy 26 éves srác 2 hét ismertség után hazaviszi a "párját"?

Figyelt kérdés
Nyilván otthon lakik a családja stb és ott akar időt tölteni a lánnyal. Szerintem ez nagyon nem okés dolog, érdekelnének a vélemények.

2021. márc. 13. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nibcs vele baj. Mások azért sírnak mert nem mutatja be őket, te azért mert igen? Egyébként miért baj az ha komolyan tervez vele? Aki haza viszi a párját az annak a jele. Szerintem inkább pozitív dolog. Főleg a mai világban.
2021. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem átjároházat csinál a magánszférábol addig tolerálnám csak
2021. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 hét után komolyan tervezni valakivel? :D Csak elég fura. Meg nem tudom, biztos ízlés kérdése, de nem hancúroznék ismerkedés elején valakivel úgy, hogy anyám a másik szobában nézi a tv-t, meg tesóim jönnek jobbra-balra.
2021. márc. 13. 17:59
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nem, de szerencsére nem rólad szól a világ.
2021. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi probléma. Inkább szórják a pénzüket valami panzióra vagy szobára?
2021. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy van aki így csinálja, van aki úgy. A kérdező meg kontrollálni szeret, de akkor se szóljon bele, mert nem az ő dolga.
2021. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
1,5 szobás panel, vagy 5 szobás ház? Nagyon nem mindegy.
2021. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy
2021. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, milyen mélységig ismered a sztorit, mi zajlik otthon.

Haverokat, friss ismerősöket is meg lehet hívni egy családi programra, közös mozizásra, stb., mért pont azért ne lehetne, mert még tetszenek is egymásnak?

2021. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem kontrollálni akarok, csak tudtommal ez egy olyan oldal, ahol ki lehet kérni mások látáspontját is. Azért írtam ide ki, mert nem az adott illetőnek akarok okoskodni erről.
2021. márc. 13. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!