Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert szereti a pasi nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szereti a pasi nálam “felejteni” magát?

Figyelt kérdés

Mikor van közös program, amiben szívesen resztveszek, a vége az, hogy kérdi, hogy nálam vagy nála?

Előfordul, hogy egyiket sem akarom, csak pihenni. Nélkule.

Ezen besértődik.

Voltam nála en is, ha 1-3 óra utan menni akarok, megsértődik. Miert megyek korán.

Parszor meghívtam vacsorára delutan 18 kor, de az lett a vége hogy ott volt éjjel 12 es meg mindig nálam fetrengett, teljes kényelemben.

Mar volt hogy sajnos, fel kellett szólítsam a távozásra, ami rosszul hangzott, de úgy érzem, nem bírtam volna tovább.

Én egy talalkat úgy kepzelek, hogy par órát együtt töltunk, annyira nem szoktam meg ezt az embert, hogy sülve főve vele legyek.

Folyton duzzog en meg menekulok szep lassan. Mondjuk van melója es penze, tehat nem hajléktalan, hanem pénzesebb es volt hogy az ebedre azert hívtam meg, mert ő vette meg a hozzavalókat, mert nincs autóm és ő segíteni akart. Fiatalabb is 3 évvel nálam. Nem nez ki rosszul de nem bírom ezt a tapadását. Mindketten nemreg másztunk ki kapcsolatból, es meg egyikunk se kesz semmire , en biztos nem, es meg is mondtam neki. De nem erdekli, pergeti a programjat amit ő eldöntött, nem tudom mi van a fejében de sajnos ebből nagy sértődés lesz mert nem bírom h valaki rám telepedjen, nem adja meg az isten h kimenjen házamból sose


febr. 28. 10:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Értem. Elmondtad.

Mi a kérdés?

febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyilván a kényelmet keresi, nem bírja a magányt.


Megbeszélném vele, hogy ez így nekem túl gyors, szükségem van a saját mozgásteremre, aurámra.

febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy miert szereti ennyire nálam felejteni magát, mikor latja néha, hogy engem zavar
febr. 28. 11:00
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Megmondanám, hogy én még nem terveztem, hogy együtt élek valakivel. Van egy életformám, életritmusom, ebbe egyelőre nem fér bele az itt éjszakázás, ami tulajdonképpen vendéglátás, amire nem vagyok mindig kész.
febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert jól érzi magát veled. De önző és bunkó, mert nem beszéli meg veled előre, kész helyzet elé állít, és nem veszi észre magát. Pióca.


Ezt azért kivetíteném egy kapcsolaton belüli egyéb élethelyzetekre is, hogy hogyan viselkedne, hogyan állna hozzám.

Hát nekem nem kéne.

febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha elmondtad neki a problémád, és mégsem változtat akkor ejteni kell ennyi. Mert az, hogy valaki tapadósabb típus, és neki ez esik jó az egy dolog. Az viszont már egy másik, hogy ha megkapja az infót, hogy neked ez így kellemetlen, és szükséged van énidőre is, és emiatt nem képes változtatni a hozzáállásán. Innentől kezdve egyértelmű, hogy nem a te igényeid érdeklik, csak a sajátja. 33/F
febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Mondd neki, hogy "orulok, hogy jottel, most szeretnek egyedul lenni, remelem, nem gond".


Ha gond, akkor se hagyd magad befolyasolni.

febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy mit is akartok egymástól, és azzal tisztában van e a másik!
febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Úgy viselkedik mint egy gyerek. Konkrétan. Hány évesek vagytok?
febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mas, nekem nem lenne problemam vele, de nyilvan senki sem var el nonstop figyelmet, foglalkozast a masiktol. Vagy o egyfolytaban szoval tart, vele kell lenned, meg nem hagyja, hogy csinald a dolgaid?
febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!